Technologia Reklamy | Reklama | Technologii Stin
Podręcznik Stin prowadzić punktacji do sprzedaży reklam i reklam technologii Pobierz Teraz

Sprzedaży i konkretnych inteligencja reklamowych technologii

Korzyści z przesunięcia cyfrowych budżetów reklamowych. Odkryć nowe możliwości poza granicami swojej dziedzinie programowania.

Najedź kursorem myszy na ikonę, aby zbadać
Cechy Stin na

Stin jest zdobywcą nagrody Stevie za wyjątkową obsługę klientów w ciągu ostatnich 5 lat. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych menedżerów wiedzy w dziedzinie technologii reklamowy i będzie zapewniać wsparcie techniczne i doradztwo strategiczne niezbędne do zwiększenia dochodów.

Natychmiast ujawnić marek, które kupują reklamy programowo i zobacz, ЦСП, ССпС, wymiana lub własne platformy, z którym pracuje. Można również znaleźć nowe tropy w regionie lub kategorii produktu.

Stin powie ci, jeśli się perspektywa ma umowę na kompleksową obsługę na miejscu lub, jeśli są wolne, aby pracować z tobą.

Dane kontaktowe Stin-jest świeży i dokładny. Aktualizujemy wewnętrzny odbiorców MEDIÓW, a także osób odpowiedzialnych za oprogramowanie strategii zarządzania kampaniami. Możemy również aktualizujemy głównych handlowych biura i pracowników agencji co 90 dni. Jeśli nie widzisz człowieka, którego szukasz, skontaktuj się z naszym biurem portierska i potwierdzimy swoje dane kontaktowe.

Szczegółowe hierarchii marki Stin będzie złamać cyfrowy wydać aż do oddzielnej linii produktów. To pozwala zobaczyć, że kupuje umieszczone programowo i który ASM, płyta WIÓROWA i giełd, których używają, aby opublikować ogłoszenie.

Łatwo określić, jak twoje perspektywy podziału swojego budżetu. Szybko zobaczyć, jeśli Cyfrowy to duża część ich zakupu, lub jeśli są one bardziej ukierunkowane na tv, drukować lub wydatków socjalnych. Zobaczymy, jaki procent ich wykorzystanie cyfrowych technologii koncentruje się na программатик i natychmiast porównać ich strony sprzedawać i kupować pokładowy wydać w poprzednich latach do szybkiej analizy trendów.

Stin ma wpływ na cały program krajobraz. Zobaczymy, jakie marki konkurentów pracować. Zobaczyć, gdzie są twoi konkurenci promują. Można nawet określić, czy twoje perspektywy uruchomiona na wideo lub własnych platform.

Award-Winning Help Award-Winning Help
Wielokrotnie Nagradzany Pomóc
Stack Rank Your Leads Stack Rank Your Leads
Ранжируют Twój Prowadzi
Is an MSA in place? Is an MSA in place?
To SUO na miejscu?
Get Verified 
Contacts Get Verified 
Contacts
Zobacz Sprawdzone Kontakty
View Spend by 
Product Line View Spend by 
Product Line
Zobacz na linię produktów
See Distribution
 of Spend See Distribution
 of Spend
Zobacz rozkład wydać
Instant Competitive Analysis Instant Competitive Analysis
Natychmiastowa Analiza Konkurencyjności

Użytkownicy Stin wyprzedzić swoich kolegów 72% czasu