Nasza Historia | Uzyskać Przewagę Stin | Stin
Podręcznik Stin prowadzić punktacji do sprzedaży reklam i reklam technologii Pobierz Teraz

O Stin

Stin-to wzrost możliwości platformy, która destyluje dane reklamowe w spostrzeżeń i rad. Te tezy są używane od sprzedaży i nowych działalności zespołu:

Podział firma medialna

Reklama Firm High-Tech

Rozwijających Się Firm Medialnych

Agencje

Te tezy pomagają perspektywa mądrzejszy, tworzyć przekonujące питчи, i ostatecznie zwiększyć dochody.

Uzyskać przewagę Stin

Jeśli jesteś w sprzedaży reklam lub rozwoju biznesu, Stin ma rozwiązanie trzeba zwiększyć dochody.

Stin oferuje całościową analizę reklamy dla ponad 3,1 mln marek na wielu mediów platformach, w tym telewizja, cyfrowy, telefon, e-mail, social media, drukowania i wiele innych. Nasz 1,600 klientom najwyższą jakość i doskonałą obsługę klientów, aby pomóc im dostrzec nowe perspektywy, utworzyć kuloodporne pola i rozwijać swój biznes.

Stin oferuje niestandardowe rozwiązania i informacje na temat licencji do wykorzystania w badaniach marketingowych, analiz sprzedaży, zgodność z AD i rynkach akcji.

Dowiedz Się Więcej O Nas!

Spotkaj się z naszym zespołem, przywództwo

Pozwól nam wprowadzić cię z entuzjastycznych osób za Stin i jak one działają razem, aby włączyć reklamę w skuteczne porady.

Poznaj naszych liderów

Zobacz, co na naszych radarach

Stin jest wiarygodnym źródłem wiadomości i informacji między agencjami, MEDIÓW i technologii reklamowy. Zobacz najnowsze informacje wokół branży reklamowej.

W Dziale Zasoby

Stać Się Radarian

Stin-to niesamowita społeczność ludzi, którzy wspierają i uczą się od siebie nawzajem każdego dnia. Zobacz nasze możliwości.

Odkryj Karierę

Cm. co nasi klienci mówią

Stin jest najbardziej niezawodnym rozwiązaniem dla mediów działów sprzedaży i agencji. Cm. co nasi klienci mówią o nas.

Kenilworth Media

Programowa raport Stin pomaga nam zobaczyć, gdzie pieniądze przesuwa się i gdzie trzeba inwestować. Gorąco polecam sprawdzić tę usługę, aby nadążyć z reklamodawców.

Zoom Media

Większość danych czas tylko tak dobrze, jak na desce rozdzielczej, na której możesz na to patrzeć, jeśli nie masz cały dzień, aby ręcznie przejść wyniki, bo front-end oprogramowania nie jest wystarczająco skuteczne. Stin w pełni intuicyjny w obsłudze i oferuje wiele wspaniałych możliwości, aby spojrzeć na wyniki, albo w ogóle, albo konkretnie. To przyjemność, co zdarza się rzadko.

Niezawodne i nagradzany

Zespół klienta Stin usług jest laureatem wielu nagród Stevie® do doskonałej obsługi klienta. Patrzejemy naprzód być partnerem udanych sprzedaży.