Drużyny spotkają się Stin na Leadship | Stin
Podręcznik Stin prowadzić punktacji do sprzedaży reklam i reklam technologii Pobierz Teraz

Todd Brize

Współzałożyciel i dyrektor generalny

Dorastał w Palo Alto, Todd Krizelman urodził się i wychował w pobliżu centrum innowacyjnych technologii. Todd dołączył do sieci weteran architekt Jesse Keller znaleźli Stin w 2007 roku. Po wielu latach skrupulatnych badań, opracowywania i gromadzenia danych, Stin teraz najbardziej wszechstronnych firmy koncentruje się na rynku sprzedaży reklam. Wcześniej był współzałożycielem jednej z pierwszych na świecie serwisów społecznościowych. Todd doprowadził miejscu theGlobe.com od rozpoczęcia prac do przyjęcia publicznej na NASDAQ. Krizelman-absolwent cornell i Harvard business school.

Dlaczego Stin Todd miłość?

Stale inwestujemy w budowę zaawansowane rozwiązania: w internecie, w prasie i w mediach społecznościowych. Jak wydawcy, służymy w nowych mediów. Wdrażanie nowych technologii, które dają naszym klientom przewagę nad konkurencją jest centralnym, kim jesteśmy.

Jesse Miller

Współzałożyciel i CTO

W 1996 roku dołączył Jesse JobDirect.com jako podstawy pracownika i CTO. Serwis był pierwszym, aby automatycznie łączyć się osób poszukujących pracy z przewodami jako całości bazie cv z możliwością wyszukiwania. PersonalsTrainer.com był następny dążyć Jesse. PersonalsTrainer.com poprawiły świat randki online. Jesse partnerskie relacje z Yahoo! Randki i opracowali system do transmisji danych i połączenia singli, które potrzebowały pomocy crafting profili. W 2007 roku Jesse przyniósł go weteran przyłączyć do Тодду Krizelman w rozwijających się Stin. Jesse jest absolwentem uniwersytetu Yale.

Dlaczego Stin Jesse miłość?

Stin naprawdę działa: pomagamy prawdziwi ludzie robią prawdziwe sprzedaży każdego dnia. Technologii Stin może złamania przez góry danych, aby znaleźć jeden szczegół, że będzie dziś rozwiązywać czyjeś problemy.

Eugeniusz Utef

Rozwój

Eugeniusz Shustef dołączył Stin w 2011 roku. Ma ponad dziesięcioletnie doświadczenie w tworzeniu SaaS i produktów danych firm z listy Fortune 1000. Do Stin, Eugeniusz prowadził chmurze i rozwój usług mobilnych dla Xerox globalne usługi, jako główny inżynier. Otrzymał tytuł licencjata w dziedzinie informatyki i MBA z Rochester institute.

Dlaczego Feliks Stin miłość?

Stin jest pełen jasnych, namiętny ludźmi, którzy budują skomplikowane narzędzia do rozwiązywania problemów naszych klientów. Firma ta szybko rośnie, a my kontynuujemy budowę muszą mieć produkt.

Megan Zdanis

Produkt

Megan ostatnio dodał lider Stin. Dołączyła do nas w 2017 roku kierował naszej rosnącej zespołu zarządzania produktem. Do parafii Stin, Megan udowodniła, że sukces na wielu stanowiskach kierowniczych poziomu z S&P capital iq, "dun and Bradstreet", a ostatnio, StellaService. W StellaService, Megan przenoszone dane porównawcze produktu, aby uczynić go bardziej opłacalne. Ponadto, rozpoczęła SaaS-decyzji, które doprowadziły do wzrostu firmy i utrzymanie klientów. Ma tytuł licencjata na uniwersytecie w Yale i stopień MBA w wharton school (university of pennsylvania).

Dlaczego Megan Stin miłość?

Spędziłem jakiś czas sprzedaż reklam, jako wydawca Yale Daily news, i życzę Stin był tam, aby pomóc! Nasz innowacyjny produkt naprawdę zamienia się w sprzedaży reklam dla wydawców.

James Vulenter

Finanse

James Muenter przynosi więcej niż 15 lat doświadczenia w branży finansowej w Stin. Jest on odpowiedzialny za Stin finansów, operacji, usług i zarządzanie relacjami z instytucjami kredytowymi i zewnętrznymi audytorami. Do Stin, James służył jako starszy wiceprezes ds. finansów i administracji w kompleksowej utylizacji handel, Inc. W ITP, jest on odpowiedzialny za wszystkie dziedziny corporate finanse, podatki, zarządzanie personelem i administracji. James jest absolwentem Uniwersytetu Pace.

Dlaczego Stin James miłość?

Najbardziej podoba mi się Stin polega na tym, że mamy wspaniały produkt, który rozwiązuje realne problemy. To ciekawe porozmawiać o tym, jak nasze innowacyjne produkty i ile nasi klienci kochają nas!

Gregg Maer

Operacje

Gregg ma 15 lat doświadczenia w pracy na świecie operacji i technologii zorientowanych drużyn. Za ten okres czasu jest z powodzeniem wystąpił na kilku dużych, międzynarodowych i krajowych firm. Gregg ostatnio zajmował stanowisko dyrektora operacyjnego firma technologia, Leasing analityka. Spędził do 3 lat na Wagnera firma naftowa, wiodąca operacji analitycznych i projektów. Do Stin, Gregg był morskim oficerem atomowej łodzi podwodnej, strategiczne operacji kierownik, menedżer informacji osobistych w NATO. Gregg jest absolwentem akademii Marynarki wojennej USA. Uzyskał tytuł magistra z Uniwersytetu stanu Kolorado.

Dlaczego Stin miłość Gregg?

Lud. Bardzo niewielu rzeczy porównaj, aby pracować razem zafascynowanych swoją pracą profesjonalistów, wziąć na siebie odpowiedzialność swojej pracy i dostarczamy rozwiązania na podstawie stałego konstruktywnej współpracy. Zwiększa to naszą drużynę wystąpić na naszych najlepszych...każdego dnia!

Jaci Jof

Marketingu i public relations

Jaci Hoffman dołączył Stin w 2010 roku, spędził sześć lat w branży wydawniczej z Ганнетт firmy, Inc – USA Ogólny dział wydawnictwa. W Stin, prowadzi ds. marketingu i public relations. Jaci jest absolwentem Uniwersytetu w Salisbury.

Dlaczego Stin Jaci miłość?

Technologii Stin łamie złożone i ogromne ilości danych w łatwym do zrozumienia praktyczne wnioski. Nie ma dnia, aby klient nie mówi nam, jak bardzo kochają i polegają na nasze narzędzia. Wiedząc, że twoja firma i jej produkty cieszą się tak dużą popularnością-to wspaniałe uczucie mieć.

Elizabeth Flood

Zasobów Ludzkich

Elizabeth ma ponad dziesięcioletnie doświadczenie w pracy w obszarze zasobów ludzkich, budowanie zespołu i zarządzanie talentami. Pracowała z wiodącymi firmami w różnych branżach takich dla DialogueDirect i Physique57. Elizabeth współzałożycielem przyszłych liderów bractwa przy DialogueDirect. Elizabeth jest absolwentem Boston college (BA) i New York university (tytuł magistra w dziedzinie zasobów ludzkich). Elizabeth prowadzi nasze treningi i zaangażowanie w Stin.

Dlaczego Stin Elizabeth miłość?

Pracownicy Stin mają tyle możliwości: stworzyć znakomity produkt, aby zapewnić naszych klientów z doskonałej obsługi klienta, rozwój szerokiego zakresu umiejętności i rozwiązywania problemów mięśni, i pracować z jednymi z najbardziej utalentowanych i zmotywowanych ludzi, których spotkałem. I to wszystko w czasie jak ma dobry czas na drodze!