Blog Stin | Stin
Podręcznik Stin prowadzić punktacji do sprzedaży reklam i reklam technologii Pobierz Teraz

Klient Usług Połączyć

Opis

Stin-to oparta na chmurze ogłoszenia sprzedaży usług informacyjnych. Pomożemy radykalnie strony internetowe, czasopisma, stacje telewizyjne i gazety zwiększyć sprzedaż reklam i prowadzenia klienta. Stin oferuje swoim klientom szczegółowa analiza marki i zwiadowcze wiadomości o ponad 2.6 miliona marek, ubój reklamowych i redakcyjnych wnioski z ponad 16000 właściwości MEDIÓW. Pomagamy dać więcej niż 1600 klientom przewagę konkurencyjną poprzez rozszerzenie możliwości swoich zespołów sprzedaży w celu zwiększenia i optymalizacji procesów sprzedaży, korzystając z naszego wyjątkowa usługa SaaS-platformy.


Nasze nagrody obsługi klienta partnerzy są największym sojusznikiem naszych klientów! Jak tylko nasi wielbiciele sprzedaże powtórzeń zamknąć klienta, nasi pracownicy wezmą na siebie - od początkowego uczenia się i adaptacji na naszej platformie, aby z dnia na dzień zarządzanie relacje, specjalne badania, to zespół pełen gwiazd rocka.

Wymagania

Co będziesz robić:

  • Partner z wewnętrznym zespołem i kluczowymi użytkownikami klienta, aby zrozumieć klienta cele i zadania.
  • Regularnie prowadzić stałą działalność edukacyjną z klientami, podkreślając aktualizacji produktu, kierunki użytkowania, itp.
  • Działać jako łącznik między klientami i menedżerów pomocy technicznej, przekazując podstawowe idee i potrzeby, jednocześnie zapewniając klientów z instrukcją o tym, jak uzyskać jak najwięcej z subskrypcji Stin.
  • Określić nowe sposoby generowania dochodów, aby stale zapewniać zwiększenie tempa aktualizacji, zachowując przy tym ścisła komunikacja z klientami i ich potrzeb poprzez Salesforce.

Kim jesteś:

  • Posiadasz BA/licencjat
  • Masz wsparcie tła, a najlepiej 2 lata ujawnienia przez klienta usług lub odpowiedniej praktyki i doświadczenia lub zajęć w zakresie marketingu, sprzedaży i obsługi klienta.
  • Posiadasz znajomość Salesforce (nie koniecznie)
Zalety

W Stin, pracownicy muszą bawić się i rozwijać silne relacje ze swoimi rówieśnikami. Pracownicy lubią spędzać swój wolny czas grając w ping-ponga i komunikowania się z kolegami w biurze, czy w happy hours lub wolontariatu imprezy. Członkowie zespołu również na wzmocnienie więzi w Holiday funkcji i miesięczne do domu, a oni cieszą się dużą profity jak Obwarzanek środy i zwolnienia w piątki w okresie letnim. Oferujemy również fantastyczne rozwój zawodowy, szkolenia i rozwój, a także duży pakiet socjalny, który obejmuje konkurencyjnego wynagrodzenia, najwyższej ubezpieczenie zdrowotne, 401k, i tranzytowej rabaty.


Sprawdzić, jak to jest pracować z naszego wspaniałego zespołu tutaj: http://muse.cm/1Mt0NCg