Blog Stin | Stin
Podręcznik Stin prowadzić punktacji do sprzedaży reklam i reklam technologii Pobierz Teraz

Dyrektora Ds. Działalności Handlowej

Opis

Stin-to oparta na chmurze ogłoszenia sprzedaży usług informacyjnych. Pomożemy radykalnie strony internetowe, czasopisma, stacje telewizyjne i gazety zwiększyć sprzedaż reklam i prowadzenia klienta. Stin oferuje swoim klientom szczegółowa analiza marki i zwiadowcze wiadomości o ponad 2.6 miliona marek, ubój reklamowych i redakcyjnych wnioski z ponad 16000 właściwości MEDIÓW. Pomagamy dać więcej niż 1600 klientom przewagę konkurencyjną poprzez rozszerzenie możliwości swoich zespołów sprzedaży w celu zwiększenia i optymalizacji procesów sprzedaży, korzystając z naszego wyjątkowa usługa SaaS-platformy.

W Stin kierownik działu sprzedaży podlega bezpośrednio kierownikowi firma i będzie odpowiedzialny za realizację strategii sprzedaży w celu kontynuacji szybkiego wzrostu firmy. Obowiązki obejmują analizę dużych zbiorów danych z systemu Salesforce wewnętrznej i systemu CRM w celu rekomendacji do doskonalenia procesów, efektywności sprzedaży, rap i możliwości wzrostu.

Rola ta będzie również aktywna w poszukiwaniu nowych rynków docelowych i faktur dla działu sprzedaży, aby się ścigać. Kierownik działu sprzedaży odpowiedzialny za zarządzanie procesem raportowania sprzedaży dla zespołu i zapewnienie regularnych i specjalnych raportów sprzedaży dla kierownictwa firmy. W środę będzie w szybkim tempie, wysokiej analitycznej i przedsiębiorczości, ponieważ będziemy testować, modyfikować i wprowadzać nowe podejścia do лидогенерации dla nowych i istniejących produktów.

Rola ta wymaga głębokiego zrozumienia i zapoznanie się z systemami firmy, aby przyciągnąć optymalne wykorzystanie raportowania sprzedaży infrastrukturę dla rozwoju i śledzenia naszych najlepszych perspektywy i kampanii. Dostaniesz kształcenie w systemie Salesforce, Hubspot, i innych wewnętrznych narzędzi, które wykorzystujemy w Stin. Dyrektor działu sprzedaży będzie również śledzić i informować o swoich klientów i kontraktów.

 • Współrzędne prognozowanie sprzedaży, planowanie i budżetowanie procesów stosowanych w organizacji sprzedaży. Aktywnie monitoruje i stara się utrzymać wysoki poziom jakości, dokładność i konsekwencja w proces planowania w organizacji sprzedaży. W razie potrzeby koordynuje planowanie działań z innymi funkcjami i zainteresowane osoby wewnątrz firmy.
 • Opracowuje zadania terytorium/optymalizacja w celu zwiększenia wydajności sprzedaży, w tym ocenę dotychczasowej działalności, wielkość rynku i łączna wielkość rynku docelowego w różnych segmentach, roli i w przemyśle.
 • Obsługuje sprawiedliwy podział sprzedaży kwot siłę i zapewnia kwot optymalnie rozmieszczone na wszystkich kanałach sprzedaży i zasoby na dopasowywanie istniejących i przyszłych rachunków z geografii typ konta, a segment rynku, który koordynuje ze wszystkimi wewnętrznymi interesariuszami.
 • Zastosowanie analizy statystycznej w celu określenia najlepszych nowe perspektywy dla rozwoju firm i kandydatów na różne rodzaje dodatkowych i cross selling inicjatyw.
 • Aktywnie identyfikuje możliwości poprawy procesu sprzedaży. Ściśle współpracuje z zarządzanie sprzedażą w celu sprawdzenia jakości procesu sprzedaży i ustalania priorytetów możliwości poprawy. Pomaga zarządzanie sprzedażą w rozumieniu wąskich gardeł i ciekawostki. Sprzyja organizacji do ciągłego doskonalenia procesów.
 • Kontroluje dokładność i efektywna dystrybucja raportów o sprzedaży i inne dane, niezbędne do organizacji sprzedaży. Zaleca zmiany w istniejących raportów lub pomaga w rozwoju nowych narzędzi raportowania w razie potrzeby. Kontrola projektów specjalnych, w razie potrzeby, aby pomóc zwiększyć wydajność sprzedaży.
 • Realizuje/poprawia technologii, w tym CRM, na boisku zespołu sprzedaży. Kontroluje przestrzeganie wyznaczonej organizacji sprzedaży niezbędne standardy zapisu danych CRM. Ściśle współpracuje zarządzanie sprzedażą w celu optymalizacji efektywności inwestycji w technologie firmy.
 • Koordynuje przeprowadzenie szkolenia sprzedaży, Zarządzania sprzedażą, sprzedaży i personelu pomocniczego w sprzedaży organizacji obsługiwany.
 • Przygotowania materiałów dla kierownictwa wyższego szczebla dla rozwoju i administracji stymulowania sprzedaży programów odszkodowania. Pracując z rachunkowości, finansów i zasobów ludzkich, świadczy pomoc ze sprzedażą stymulowania administracji odszkodowania w razie potrzeby, lub gdy wymagane jest arbitraż lub wyjaśnić zastosowanie program otrzymał odszkodowanie polityk i procedur.
 • Współpracować z działań marketingowych do tworzenia, oceny i monitorowania wyników sprzedaży i marketingu proces
Wymagania
 • Tytuł licencjata. MBA najlepiej.
 • Minimum 5 lat doświadczenia w prowadzeniu biznesu
 • Silne znajomość programu Excel.
 • Umiejętność analizowania dużych zbiorów danych i udostępniać wnioski i zalecenia kierownictwa
 • Silne umiejętności komunikacyjne
 • Wytrzymałe decyzji biznesowych
 • Doświadczenie w pracy z wydajnej organizacji sprzedaży
 • Silny, bardzo dobra znajomość korporacyjnej i średnich przedsiębiorstw cyklami sprzedaży; doświadczenie w roli sprzedaży jest plusem
 • Doświadczenie, rozwój i zarządzanie działem sprzedaży, listy plusZalety

Sprawdzić, jak to jest pracować z naszego wspaniałego zespołu tutaj: http://muse.cm/1Mt0NCg

Cenimy czas i wysiłek naszych pracowników. Nasze zobowiązanie do sukcesu przyczynia się konkurencyjne wynagrodzenie, doskonałą ubezpieczenie zdrowotne, w tym wizję i stomatologiczna 401k z meczu i dostawczych rabaty i wygodne, nieformalne biuro z przyjaznej atmosfery. Plus, staramy się utrzymać jak najlepsze warunki dla naszych pracowników, gdzie ludzie mogą uczyć się i rosnąć razem z firmą. Staramy się zapewnić wspólne, twórcze środowisko, w którym każdy człowiek może przyczynić się do naszej procesów podejmowania decyzji, planowania i kultury. Znajdujemy się zaledwie kilka przecznic od dworca kolejowego Penn i Herald square.