Blog Stin | Stin
Podręcznik Stin prowadzić punktacji do sprzedaży reklam i reklam technologii Pobierz Teraz

Starszy Inżynier Oprogramowania

Opis

Stin -to oparta na chmurze ogłoszenia sprzedaży usług informacyjnych. Pomożemy radykalnie strony internetowe, czasopisma, stacje telewizyjne i gazety zwiększyć sprzedaż reklam i prowadzenia klienta. Stin oferuje swoim klientom szczegółowa analiza marki i zwiadowcze wiadomości o ponad 2.6 miliona marek, ubój reklamowych i redakcyjnych wnioski z ponad 16000 właściwości MEDIÓW. Pomagamy dać więcej niż 1600 klientom przewagę konkurencyjną poprzez rozszerzenie możliwości swoich zespołów sprzedaży w celu zwiększenia i optymalizacji procesów sprzedaży, korzystając z naszego wyjątkowa usługa SaaS-platformy.

Szukasz możliwość przyłączenia się do Lean i Agile zespole doświadczonych programistów? Chcesz pracować z nowymi technologiami i platformami, i mają możliwość i chęć podjęcia indywidualnego zadania i zakończyć go z zupy do orzechów? Stin może być miejsce dla ciebie!

Wymagania

Przeczytaj pełny opis obowiązków i wymagań.

Większość projektów będzie napisany w C#. Projekty stron internetowych w oparciu, będzie mieszanka Asp.Net w MVC, jak z pomocą .NET i .Czyste Jądra. Nasza pierwszego planu składa się głównie z maszynki do golenia, Angular.Js i kątowe 6+. Projekty sieci będą koncentrować się na aplikacji w C#, ale będą się przecinać w innych obszarach problemowych, takich jak rozpoznawanie obrazów, kodowanie wideo, uczenie maszynowe, w czasie rzeczywistym, JavaScript i inne. Wszystkie projekty będą używać silnych umiejętności w SQL. Starsi programiści powinni być na szczycie swojej gry, rozumienia złożonych biznes domeny i wykorzystać swoje umiejętności, aby stworzyć wspaniałe produkty.

W Stin swojej pracy jako programisty są gwarantowane, aby duży wpływ na trajektorię naszej firmy jako starszego programisty oprogramowania, mamy nadzieję, że możesz wnieść swoje doświadczenie, aby pomóc nam się rozwijać w przyszłości.

Kim jesteś

Jesteś zapalonym programistą chce dołączyć do silnego zespołu programistów. Jesteś doświadczonym solver problemy z silna intuicja – częściej rację, niż źle – o technicznych problemach i ich rozwiązaniach. Ciągle się uczę, stały i aktywny uczestnik poziom IQ polecenia. Masz możliwość wziąć indywidualne zadania i pełna ich zupy do orzechów. Jesteś dumny ze sobą na dobrą architekturę, pisać dobry kod i oprogramowanie, które dostaje pracę i sprawia, że życie ludzi na lepsze i łatwiejsze.

Będziesz odpowiadać za następujące funkcje oprogramowania:

Całkowitą odpowiedzialność za projektowanie, architektura i projektowanie obiektów

Upewnij się, że prawidłowo "hydraulicy" dla tego znaku

Analiza trudności

Realizacja (tj. kodowania) obiektu w pionie mody (ja.e interfejsu użytkownika i logiki biznesowej, dostępu do bazy danych i opracowaniu schematu, interfejsy zewnętrzne, unit testy, testy integracyjne) lub poziomego sposoby (mikro-architektury serwisu, Serwis monitoringu, automatycznego wdrażania i testowania, itp.)

Zapewnienie wysokiej jakości wykonania i śledzenie obiektu podczas testów/poprawki/fazie testów użytkowników

Zapewnić ogólną jakość oprogramowania (jakość kodu, wydajności, bezpieczeństwa, rozbudowy, itp.)

Rozumie i należy opracowanie oprogramowania procesy firmy

Autorzy niezbędnej dokumentacji (w kodzie i w innym miejscu).

Przeanalizować komentarze kod dla innych członków zespołu.

Wymagania

Cech / atrybutów świetny wiodący deweloper oprogramowania:

Inteligentny i dostaje pracę

Zmotywowani, działa bez żadnych próśb

Technicznie, silny, ma głębokie zrozumienie aktualnych i przyszłych technologii

Ma silną techniczne "instynkt czuję", domysły o tym, gdzie problemy leżą (intuicja więcej praw, niż się mylę)

Musi być świetnym członkiem zespołu

Pasjonatem zespół, projekt i pracy

Pracowity i całkowicie poświęcony sukcesu projektu

Ciągłe uczenie się, stały i aktywny członek zespołu poziom IQ

Pchanie innowacji i nowych technologii do przodu

W stanie współdziałać i skutecznie komunikować się z ludźmi w innych działach firmy

Starszy programista najlepiej mieć co najmniej 4-6 lat Tworzenie aplikacji internetowych / platform, które mają doświadczenie uruchomienie, wykonanie i wsparcie SaaS-rozwiązań i być w stanie:

Identyfikacja luk w platformę aplikacji, proponowanie i wdrażanie rozwiązań

Stać się kluczowym czynnikiem dla funkcji oceny zakresu prac i rozwoju. Twoje prognozy mają wysoką (90%+) stopień dokładności. Rzadko, jeśli kiedykolwiek, przegap okres

Ponosi odpowiedzialność za wykonanie. Starszy programista ma możliwość dostać kod na wszystkie poziomy z łatwością. Ich kod jest dobrze zorganizowany i wyświetla najlepsze praktyki w tworzeniu oprogramowania

Zapewnienie wysokiej jakości wykonania i śledzenie obiektu w czasie testy/poprawki błędów. Starsi twórcy проактивных o testowaniu wywoływacz. Używają testy, aby zapewnić długoterminowe zdrowie ich kod. Starsi twórcy znacznie mniej błędów w swoim kodzie. Są szybkie, aby rozwiązać problemy, które przychodzą i wiedzą, jak pomagać i uczyć innych w swojej drużynie.

Wykorzystanie wiedzy technicznej i zdrowego rozsądku, aby ocenić wpływ ich pracy na platformie

Tyle, ile lubisz elegancję i moc dobra architektura, numer jeden-to oprogramowanie do pracy i jesteś dumny ze sobą, to dobrze

Rozwiązywać trudne zadania inżynierskie z wieloma niewiadomymi, nie szybko, dowiedzieć się, jak zrobić pracę

Wymagania Techniczne:

Możliwości kodu w C#

Doskonała znajomość programowania baz danych: SQL Server 2008 lub nowszej

Wiedza ASP.NET MVC 5 i .Czysta jądra

Znajomość korporacyjnych platform i narzędzi: Microsoft .Czysta ekosystem)

Znajomość technologii internetowych: JavaScript, Node.js i CSS3 i HTML (HTML5-to na plus), Angular.js / corner 6+

Znajomość takich narzędzi, jak: kucharz, AWP Apis NHibernate na to ogromne plusy!

Zrozumienie internecie i rozwój aplikacji klienckich

Duże doświadczenie danych / repozytoriów danych najlepiej, ale nie koniecznie

Doświadczenie w pracy z oprogramowaniem OCR lub wizji technologii API nie jest wymagane, ale duży plus!

Zalety

W Stin, pracownicy muszą bawić się i rozwijać silne relacje ze swoimi rówieśnikami. Pracownicy lubią spędzać swój wolny czas grając w ping-ponga i komunikowania się z kolegami w biurze, czy w happy hours lub wolontariatu imprezy. Członkowie zespołu również na wzmocnienie więzi w Holiday funkcji i miesięczne do domu, a oni cieszą się dużą profity jak Obwarzanek środy i zwolnienia w piątki w okresie letnim. Oferujemy również fantastyczne rozwój zawodowy, szkolenia i rozwój, a także duży pakiet socjalny, który obejmuje konkurencyjnego wynagrodzenia, najwyższej ubezpieczenie zdrowotne, 401k, i tranzytowej rabaty.Sprawdzić, jak to jest pracować z naszego wspaniałego zespołu tutaj: http://muse.cm/1Mt0NCg