Blog Stin | Stin
Podręcznik Stin prowadzić punktacji do sprzedaży reklam i reklam technologii Pobierz Teraz

Analityk Biznesowy - Grupa Produktu

Opis

Analityk Biznesowy, Zarządzanie Produktu

Stin-to oparta na chmurze ogłoszenia sprzedaży usług informacyjnych. Pomagamy stron internetowych, czasopism, telewizji, gazet i agencji drastycznie zwiększyć sprzedaż reklam i prowadzenia klienta. Stin oferuje swoim klientom szczegółowa analiza marki i zwiadowcze wiadomości o ponad 3 mln marek, ubój reklamowych i redakcyjnych wnioski z tysięcy właściwości MEDIÓW. Pomagamy dać naszym ponad 1600 klientom przewagę konkurencyjną poprzez rozszerzenie możliwości swoich zespołów sprzedaży w celu zwiększenia i optymalizacji procesów sprzedaży, korzystając z naszego wyjątkowa usługa SaaS-platformy.


Szukamy silnego analityka dołączyć do naszego zespołu produktu. Będziesz ważną częścią naszego zespołu i procesu rozwoju, pracuje nad nowym funkcji produktów i podstawowe inicjatywy, które pomogą nam się rozwijać!


Co będziesz robić:

 • Współpracować na nową funkcję wymagania, praca z menedżerami produktu Stin i projektant doświadczenie użytkownika, a następnie przesłać te wymagań biznesowych w szczegółowe wymagania techniczne.
 • Przeprowadzenie analizy ilościowej weryfikacji tych wymagań, i przedstawić kroki, niezbędne do wdrażania i kontroli nowych procesów.
 • Pracujemy bezpośrednio z deweloperami, nasz zespół QA i menedżerów w procesie projektowania i testowania.
 • Pomóc przygotować dokumenty, które musimy skutecznie trenować nasze zespoły sprzedaży i obsługi przed uruchomieniem funkcji.
 • Monitorowanie poprawności działania serwisu, w tym również wchodzących błędów, znalezionych klientami.


Wymagania

Kim Jesteś:

 • Masz licencjat/licencjat
 • Masz 3+ lat doświadczenia jako analityk biznesowy lub klient-roli, gdzie analiza i/lub poprawa procesów jest duża część twojej pracy.
 • Ty inicjatywa inicjatywa, kto przejmuje inicjatywę i odpowiedzialność za projekty, z którymi pracujesz, i zrobić wszystko, aby ich sukces.
 • Technicznie dobrze się znasz i szczegółowo zorientowane. Idealny kandydat będzie mieć doświadczenie budowlanych wymagania w danych warunkach produkt.
 • Masz silne umiejętności rozwiązywania problemów. Jesteś dobry w Excel i mają wystarczająco dużo doświadczenia SQL, które można sprawdzić i pomóc w testowaniu danych funkcji. Można wyciągnąć wnioski z jego analizy, nie tylko przedstawiać dane.
 • Nie musisz mieć bezpośredni doświadczenie w pracy w MEDIACH lub placów reklam, ale to będzie plus!
 • Jesteście gotowi rozwijać zawodowo i uczyć się każdego dnia
Zalety

W Stin, pracownicy muszą bawić się i rozwijać silne relacje ze swoimi rówieśnikami. Pracownicy lubią spędzać swój wolny czas grając w ping-ponga i komunikowania się z kolegami w biurze, czy w happy hours lub wolontariatu imprezy. Członkowie zespołu również na wzmocnienie więzi w Holiday funkcji i miesięczne do domu, a oni cieszą się dużą profity jak Obwarzanek środy i zwolnienia w piątki w okresie letnim. Oferujemy również fantastyczne rozwój zawodowy, szkolenia i rozwój, a także duży pakiet socjalny, który obejmuje konkurencyjnego wynagrodzenia, najwyższej ubezpieczenie zdrowotne, 401k, i tranzytowej rabaty.Sprawdzić, jak to jest pracować z naszego wspaniałego zespołu tutaj: http://muse.cm/1Mt0NCg