Blog Stin | Stin
Podręcznik Stin prowadzić punktacji do sprzedaży reklam i reklam technologii Pobierz Teraz

Clerk (Saas Sprzedaży)

Opis

Stin-to oparta na chmurze ogłoszenia sprzedaży usług informacyjnych. Pomożemy radykalnie strony internetowe, czasopisma, stacje telewizyjne i gazety zwiększyć sprzedaż reklam i prowadzenia klienta. Stin oferuje swoim klientom szczegółowa analiza marki i zwiadowcze wiadomości o ponad 2.6 miliona marek, ubój reklamowych i redakcyjnych wnioski z ponad 16000 właściwości MEDIÓW. Pomagamy dać więcej niż 1600 klientom przewagę konkurencyjną poprzez rozszerzenie możliwości swoich zespołów sprzedaży w celu zwiększenia i optymalizacji procesów sprzedaży, korzystając z naszego wyjątkowa usługa SaaS-platformy.

Głównym zadaniem naszego sprzedażą oprogramowania, - sprzedaż towarów apartament Stin. Ich sprzedaż może odbywać się poprzez Web-konferencji lub osoba wydawcom (druk, Internet, poczta e-mail i wideo online). Będziesz zarządzać specjalnej książce o perspektywach podczas pracy jako członka zespołu sprzedaży.

Wymagania

Co będziesz robić:

 • Postępuj zgodnie z wielostopniowy proces sprzedaży Stin, aby przekształcić oryginalne prowadzi do klientów. Obejmuje: planowanie terminów na demo platformy SaaS Stin, przygotowywanie materiałów dla klientów, prezentacje i pokazy, utrzymując otwartą komunikację z potencjalnymi klientami i nagrywanie całej działalności sprzedaży i cykl sprzedaży w systemie Salesforce.
 • Pozostając na bieżąco z aktualnymi nowe cechy produktów i ich potencjalny wpływ na nowych, potencjalnych klientów i klientów.
 • Aktywnie uczestniczyć w rozwoju produktu, korzystając z opinii klientów.
 • Stin są na konferencjach i wystawach.
 • Przestrzegania terminów sprzedaży i oczekiwania dochodu.

Kim jesteś:

 • Posiadasz BA/licencjat
 • Masz doskonałe pisemne i ustne umiejętności komunikacji.
 • Posiadasz co najmniej 2-3 lat wspólna doświadczenie w sprzedaży sprawdzalne doświadczeniem w wykonaniu lub przekroczenia limitów sprzedaży.
 • Doświadczenie w sprzedaży produktów saas korzystne
 • Posiadasz znajomość pakietu Ms Office i narzędzia automatyzacji sprzedaży (tj. system Salesforce).
 • Zdolność do adaptacji, tworzenie i dostosowywanie materiałów, sprzedaży i prezentacji dla klientów. Komfort i zapoznanie się z WebEx do prowadzenia prezentacji.
Zalety

W Stin, pracownicy muszą bawić się i rozwijać silne relacje ze swoimi rówieśnikami. Pracownicy lubią spędzać swój wolny czas grając w ping-ponga i komunikowania się z kolegami w biurze, czy w happy hours lub wolontariatu imprezy. Członkowie zespołu również na wzmocnienie więzi w Holiday funkcji i miesięczne do domu, a oni cieszą się dużą profity jak Obwarzanek środy i zwolnienia w piątki w okresie letnim. Oferujemy również fantastyczne rozwój zawodowy, szkolenia i rozwój, a także duży pakiet socjalny, który obejmuje konkurencyjnego wynagrodzenia, najwyższej ubezpieczenie zdrowotne, 401k, i tranzytowej rabaty.


Sprawdzić, jak to jest pracować z naszego wspaniałego zespołu tutaj: http://muse.cm/1Mt0NCg