Nowe Media Archiwum - Wordpress
Podręcznik Stin prowadzić punktacji do sprzedaży reklam i reklam technologii Pobierz Teraz

Reklama Fuzji I Przejęć: Maj 2018

W naszym ostatnim comiesięcznym raporcie, zobaczyliśmy jeszcze 34 mld dolarów w prywatne fuzji i przejęć, w wyniku czego łączna ilość w tym roku około 160 miliardów dolarów w ponad 380 transakcji.

Czytaj

5 Korzyści sprzedaży reklam wywiadu

W bieżących rynkowych sprzedaży reklam i powtórzeń powinny robić więcej, niż kiedykolwiek wcześniej. Są one, jak się oczekuje, będzie bardziej ekscytujące, imponujący, indywidualnych zabaw z ich perspektywy. Co wymaga intensywnego badania i informacji, ale powtórzeń mniej czasu, niż kiedykolwiek, aby wydać na naukę tej informacji i żywic.

Czytaj

Reklama fuzji i przejęć: kwiecień 2018

Do tej pory w 2018 roku, Stin śledzi ponad 380 fuzji i przejęć w sumie ponad 160 miliardów dolarów. W tej chwili, w marcu był wybitny miesiąc w roku, z 82 fuzji i przejęć na otwartej łączną kwotę ponad 61 mld dolarów.

Czytaj

3 wynos z oprogramowania IO kwiecień 2018

AdExchanger oprogramowania we/wy jest największym zgromadzeniem w świecie marketingu na podstawie danych ekosystemów. To pół-coroczna impreza tym razem odbyła się w San Francisco w kwietniu 10-go i 11-go, jak prawie 3000 specjalistów i ekspertów dzielili się historiami i wnioski o ich doświadczeniu oprogramowanie media i reklama, jako kupujący i sprzedający-strony równania.

Czytaj

4 powody, dlaczego marek, takich jak podcasty do bezpośredniego reagowania reklamy

I wydawcom i reklamodawcom należy zwrócić szczególną uwagę na rozszerzenie świata podcastów. Coraz więcej producentów treści wzięli format, i jak każda inna forma treści, reklamodawcom następujące.

Czytaj

Facebook i Snapchat: 5 pasku na wynos

5 kwietnia 2018 roku, Stin odbyła się dyskusja na temat stanu mediów branży po ostatnich, radykalne zmiany na Facebook.

Czytaj

Reklama fuzji i przejęć: marzec 2018

W reklamie w zeszłym miesiącu fuzji i przejęć raport, zrobiliśmy przegląd wszystkich transakcji w lutym 2018г. Po dniu pełnym zamknąć do 2017 roku, jednak stycznia okazał się stosunkowo powoli. W tym miesiącu, wygląda na to, że wróciliśmy do 2017 przerwane, od marca wykazały gwałtowny wzrost liczby transakcji. W rzeczywistości, marzec był najbardziej wypełnione działań miesiąc do tej pory. Rzućmy okiem na głośnych i medialnych transakcji, a także zapowiedzi i plotki od wydawcy i marki miejsca, marca 2018 roku.

Czytaj

Facebook: reklamodawców opuszczając sieci społecznej?

Co najmniej, Facebook był w wiadomościach sporo w ostatnim czasie. I chociaż to nie może być zaskoczeniem dla wielu, rozmowa wokół platformy i jej zawartość jest jednym, że jest jeszcze bardzo ważne dla wydawców i reklamodawców. W ostatnich miesiącach Facebook został palenia w centrum uwagi opinii publicznej, a problemy pojawiły użytkowników-ochrona danych platformy-wyciek i potencjalnej roli w wyborach w USA w 2016. To jest udowodnione, aby być najbardziej ścisłą kontrolą umieścić na dowolną platformę w stosunkowo krótkim czasie usługi social media.

Czytaj

5 Rzeczy, Wszystkie Ogłoszenia O Sprzedaży Rap Musisz Robić Każdego Dnia

Specjalista ds. sprzedaży reklamy jest wiele do zrobienia na dziennym, tygodniowym, miesięcznym i rocznym. Jak co kwartał przychodzi i odchodzi, a miesiace mijaja, jeden dzień często mogą wydawać się plama przemknęło czas. Jednym z najlepszych sposobów dla każdego ogłoszenia sprzedaży rap dostroić na rok sukcesów, polega na tym, aby skupić się właśnie na tych rozmazanych, szybko poruszających się, liczba pojedyncza dni. To miejsce, gdzie codziennie przychodzi do równania. Skuteczny plan dnia ma zasadnicze znaczenie dla zrównoważonego, długoterminowego sukcesu. Jeśli sprzedaż reklam rap nie stawia się na codzienny sukces, to ich szanse na roczny sukces gwałtownie spadła. W końcu rok to tylko seria wyjątkowych dni. Pomysł polega na tym, że jedną z rzeczy, która ustawia duże sprzedaż rypsy wśród dobrych powtórzeń ze sprzedaży struktury. Oni wykonują swoją pracę wątek jak najbardziej płynnie, dzień za dniem, miesiąc za miesiącem, rok za rokiem.

Czytaj