Archiwum Agencji - Wordpress
Podręcznik Stin prowadzić punktacji do sprzedaży reklam i reklam technologii Pobierz Teraz

5 Korzyści sprzedaży reklam wywiadu

W bieżących rynkowych sprzedaży reklam i powtórzeń powinny robić więcej, niż kiedykolwiek wcześniej. Są one, jak się oczekuje, będzie bardziej ekscytujące, imponujący, indywidualnych zabaw z ich perspektywy. Co wymaga intensywnego badania i informacji, ale powtórzeń mniej czasu, niż kiedykolwiek, aby wydać na naukę tej informacji i żywic.

Czytaj

Reklama fuzji i przejęć: kwiecień 2018

Do tej pory w 2018 roku, Stin śledzi ponad 380 fuzji i przejęć w sumie ponad 160 miliardów dolarów. W tej chwili, w marcu był wybitny miesiąc w roku, z 82 fuzji i przejęć na otwartej łączną kwotę ponad 61 mld dolarów.

Czytaj

Reklama fuzji i przejęć: marzec 2018

W reklamie w zeszłym miesiącu fuzji i przejęć raport, zrobiliśmy przegląd wszystkich transakcji w lutym 2018г. Po dniu pełnym zamknąć do 2017 roku, jednak stycznia okazał się stosunkowo powoli. W tym miesiącu, wygląda na to, że wróciliśmy do 2017 przerwane, od marca wykazały gwałtowny wzrost liczby transakcji. W rzeczywistości, marzec był najbardziej wypełnione działań miesiąc do tej pory. Rzućmy okiem na głośnych i medialnych transakcji, a także zapowiedzi i plotki od wydawcy i marki miejsca, marca 2018 roku.

Czytaj

Facebook: reklamodawców opuszczając sieci społecznej?

Co najmniej, Facebook był w wiadomościach sporo w ostatnim czasie. I chociaż to nie może być zaskoczeniem dla wielu, rozmowa wokół platformy i jej zawartość jest jednym, że jest jeszcze bardzo ważne dla wydawców i reklamodawców. W ostatnich miesiącach Facebook został palenia w centrum uwagi opinii publicznej, a problemy pojawiły użytkowników-ochrona danych platformy-wyciek i potencjalnej roli w wyborach w USA w 2016. To jest udowodnione, aby być najbardziej ścisłą kontrolą umieścić na dowolną platformę w stosunkowo krótkim czasie usługi social media.

Czytaj

5 Rzeczy, Wszystkie Ogłoszenia O Sprzedaży Rap Musisz Robić Każdego Dnia

Specjalista ds. sprzedaży reklamy jest wiele do zrobienia na dziennym, tygodniowym, miesięcznym i rocznym. Jak co kwartał przychodzi i odchodzi, a miesiace mijaja, jeden dzień często mogą wydawać się plama przemknęło czas. Jednym z najlepszych sposobów dla każdego ogłoszenia sprzedaży rap dostroić na rok sukcesów, polega na tym, aby skupić się właśnie na tych rozmazanych, szybko poruszających się, liczba pojedyncza dni. To miejsce, gdzie codziennie przychodzi do równania. Skuteczny plan dnia ma zasadnicze znaczenie dla zrównoważonego, długoterminowego sukcesu. Jeśli sprzedaż reklam rap nie stawia się na codzienny sukces, to ich szanse na roczny sukces gwałtownie spadła. W końcu rok to tylko seria wyjątkowych dni. Pomysł polega na tym, że jedną z rzeczy, która ustawia duże sprzedaż rypsy wśród dobrych powtórzeń ze sprzedaży struktury. Oni wykonują swoją pracę wątek jak najbardziej płynnie, dzień za dniem, miesiąc za miesiącem, rok za rokiem.

Czytaj

4 innowacyjne trendy w światowej reklamy

Wydatki reklamodawców na rodzimej reklamy rośnie, i stał się jednym z najbardziej popularnych sposobów dla reklamodawców, aby naprawdę przyciągnąć publiczność. To już nie jest pytanie "czy" dla wydawców, jeśli chodzi o integracji rodzimej reklamy w ich treści. W 2017 roku, rodzimej reklamy wydają więcej, niż jakakolwiek inna forma reklamy. Zaczynamy widzieć reklama natywna w wielu offline środowisku, jak również.

Czytaj

Kompleksowa reklama w sport: NBA

Ogólnie, kompleksowej reklamy-jest to najbardziej skuteczny sposób, aby dla każdej marki, która chce żyć w części treści. Niezależnie od tego, jakie treści może być zintegrowany reklama dla reklamodawców, aby zaszczepić swojej marki w ramach doświadczenia odbiorców treści. Zaczęliśmy naszą serię "kompleksowa reklama w sporcie" posty z przeglądem 2017 World series, która zawiera szereg innowacyjnych reklamy od marek, takich jak T-Mobile, Дюраселл, i wiele więcej.

Czytaj

Najbardziej oglądany reklamy na YouTube w 2017 roku: miesiąc za miesiącem cv

W ostatnich tygodniach i miesiącach, widzieliśmy sporo list, prezentujących najbardziej oglądany reklamy na YouTube od minionego roku-w. Niektóre z tych reklam zobaczyli ponad 100 milionów odsłon w roku - jedną reklamę nawet przekroczyła 200 milionów odsłon od momentu.

Czytaj

Najlepsze Super Bowl reklamy 2018

Dla miłośników Filadelfii Eagles, Nowym Jorku gigantów, i wszystko, co nie lubi patriotów Nowej Anglii na Super Bowl Lii było dość przyjemnie. Sama gra była cudowna - skuteczny, delikatny i outsider wyszedł na szczycie.

Czytaj