Przekazuje Trend archiwum - Strona 2 z 5 - Wordpress
Podręcznik Stin prowadzić punktacji do sprzedaży reklam i reklam technologii Pobierz Teraz

Co jest trendy w B2B

B2B edition przekształca się z wprowadzeniem nowych formatów reklam, typy reklam i metody zakupu i sprzedaży powierzchni reklamowej. Stin zbadane nowoczesne trendy B2B sprzedaży reklam i poznali niektóre z kluczowych wniosków.

Czytaj

Przywódcy i lekcje w rodzimych reklam

W zeszłym roku doprowadziły do wzrostu adopcji i popyt na wbudowaną kwasu reklamy, ale i pozostawił wiele pytań na temat tego, jak korzystać z treści użytkownika, aby uzyskać przewagę nad innymi reklamodawcami. Z częstotliwością średnio 33% wszystkich mediów internetowych, jak możesz rozwijać swój ojczysty programy, aby odnieść sukces w 2017 roku?

Czytaj

Ewolucja B2B

Rynek porusza się w górę. B2B wydanie znacznie przetransformowane przez ostatnie dwa lata z ojczysty, mobile i wideo reklamy. Pobierz teraz, aby zobaczyć roku na rok trendy i duże zmiany od 2016 roku.

Czytaj

Nauczyć się sprzedawać cross-platform doświadczenie

Jak wielu reklamodawców już przeszli na cross-platform? Jaki procent powiększenia reklamy cyfrowej i TV? Lub umieszczenie reklamy w telewizji internetowych? W pierwszej połowie 2016 roku, były 49,305 cyfrowe reklamodawcy! Ogromna ilość cyfrowych reklamodawców ma ogromny rynek władzę i wpływy.

Czytaj

Cyfrowe trendy w politycznych kampaniach w 2016 roku

Nieważne, czy jesteś fanem konsumenckich i B2B-wydawca, istnieją znaczne możliwości programowania i cyfrowej reklamy w kampanii prezydenckiej w 2016 roku.

Czytaj

Programy dla B2B

Co to jest programowy-reklamy? I co ważniejsze, jak mi ją sprzedać, i czy warto z powodu nisze b2b-wydawca?

Czytaj

Wpływ kierownictwa KDK do тизерам

W grudniu 2015 roku, KDK ogłosił zbiór zasad dla wydawców, aby pomóc ujednolicić reklama natywna i zapobiec konsumentów przed wprowadzeniem w błąd.

Czytaj

5 podstawowych sposobów na zwiększenie sprzedaży ogłoszenie

W stale rozwijającej się mediów cyfrowych krajobrazu, jak działy sprzedaży reklam dostosować się, aby odnieść sukces? Oto pięć najlepszych rozwiązań Stin, aby skupić się na możliwości sprzedać drożej, budowania relacji i przeżyć nowe cyfrowe formaty reklam, jak ojczysty.

Czytaj

Gorące trendy w sprzedaży reklamy mobilnej

Czy wiesz, że amerykanie wydają ponad 3 godzin każdego dnia, za pomocą swoich urządzeń mobilnych?

Czytaj

Telefon Cross-ekranu reklam, trendów z końca lata 2015 roku

Jest 10,137 całkowita mobilnych reklamodawców w 3 kwartale 2015 roku, w pojedynkę. Stin mógł robić uwagi, odkryć trendy i zagłębić się w tym, jak reklamodawcy naprawdę kupić, patrząc w mobilnej ekspansji z końca lata.

Czytaj