Aktualności archiwum - Strona 4 z 40 - Wordpress
Podręcznik Stin prowadzić punktacji do sprzedaży reklam i reklam technologii Pobierz Teraz

Spójrz na adopcję ads.txt jej zalety i zadania na przyszłość

DRUMHeader.jpg

Bęben—wprowadzenie ads.txt według POLICJI laboratorium technik w tym roku, chyba jeden z najważniejszych przełomów w naprawczy zaufania reklamy cyfrowej w 2017 roku, sektorze, który pozostaje stabilny pod względem wzrostu, ale nie bez jej krytycy, zwłaszcza wraz z rozwojem technologii automatyzacji handlu. Bęben bada jej ewolucji.

Czytaj

Google-poparł inicjatywę ads.txt do czyszczenia reklamy cyfrowej do tej pory nie złapali na

BusinessInsider.png

Strona BusinessInsider- Ads.txt był obciążony wysokim profilu, potencjalnie wysokiej wpływu wysiłków czyszczenia reklamy cyfrowej. Ale porusza się w zwolnionym tempie.

Wielkie marki, wydawnictwa, agencje reklamowe, promocyjne pośredników, handlowo-przemysłowych grup i nawet Google było za tę inicjatywę.

Czytaj

Marek biorą pod kontrolą swoje wydatki na media i agencje reklamowe muszą być zdziwiony

BusinessInsider.png

Biznes był wtyczką - rola MEDIÓW nigdy nie było więcej wątpliwości, czy w nowym raporcie Stowarzyszenia narodowych reklamodawców jest to.

Ponad 35% firm odpowiedziało na nowy Ana ankiety stwierdziło, że rozszerzyliśmy swój wewnętrzny program media-zakup i możliwości społeczeństwa rola osób trzecich, wyniósł 14% w 2016 roku. Программатик pozwala reklamodawcom sprzedam cyfrowy reklamy online алгоритмически przez system licytacji w czasie rzeczywistym.

Czytaj

Wywiad z Todd Krizelman, dyrektor generalny, Stin

martech.png

Techniki Marketingu

MTS: opowiedz nam o swojej roli i jak tu trafiłeś. Co cię zainspirowało, aby rozpocząć kampanię sprzedaży analitycy firmy?
Jestem ceo i współzałożyciel Stin. W 2003 roku zacząłem pracować na Грунер + Jar, niemieckiego wydawcy z setkami tytułów na całym świecie. Kochałem firmy, ale był zdenerwowany brakiem terminowego przemysłu wnioski na media rynku i uważa, że prawie wszystkie formaty multimedialne zostaną disintermediated w internecie. W przypadku braku oznak innowacje z istniejącymi dostawcami, usługowe segment rynku, mój partner i zacząłem Stin aby spełnić rosnące zapotrzebowanie. Stin sprzedał swojego pierwszego klienta we wrześniu 2007 roku.

Czytaj

Więcej nie zawsze znaczy lepiej: wydawcy cięcia w tym roku ich ССпС na 20 procent

Digiday.png

Digiday- promocyjnych technologii-to pełna obrzęk, kostki reklama, ale jeden wypoczynkowa wydawcy ograniczaniem liczby dostawców używają, aby sprzedać swoje zapasy.

Średnio 500 największych wydawnictw w USA używa się około sześciu takich producentów, około osiem miesięcy temu, zgodnie z kombinacją danych od śledzenia reklam firma Pathmatics, które dostarczyły dane na życzenie Digiday. To zmniejszenie dostawców, zakłada, że wydawcy idą w dół od ich tytułu-przetarg cukru wzloty i bardziej restrykcyjne fałszywy reklamowych technologii dostawców z którymi pracują. Zmiana ta wywiera dodatkową presję na ogłoszenie konsolidacji technologii, jak wydawcy dmuchania tagi reklam od swojej strony, aby zwiększyć szybkość strony, ogłoszenie łańcucha dostaw miękkie i zmniejsza ich wpływ na arbitraż.

Czytaj

Marek trudne rozmowy z YouTube, ale chyba nie chodzić

Digiday.png

Digiday - strach i rozczarowanie, które objęły marek w marka-kryzys w dziedzinie bezpieczeństwa na YouTube w marcu został wymieniony pragmatyzm i ostrożność w ostatniej.

Czytaj

Drukowanie jest nadal bardzo żywe w Bauer media

Folio_Show_Wednesday_Recap_-_Logo.jpg
Folio
-to był dość burzliwy rok dla dziennika MEDIÓW, co najmniej. Z tak wielu konsumentów czytają treści na platformach cyfrowych, okazuje się, że wielu wydawców zmniejszenia drukować częstotliwości lub w ogóle deskowania wydań drukowanych dziennika, aby skupić się na cyfrowych inicjatyw i zmniejszyć koszty.

Czytaj

Jak rozwiązywać bezpieczeństwo marki programowej, według GroupM, Vox MEDIA, znakiem rejestracji, LinkedIn i Sizmek

DCN.png

SCK- jak YouTube czy Facebook, marek bardziej obchodzi niż kiedykolwiek, że ich reklamy są wyświetlane obok obraźliwe treści. Jest to szczególnie w świetle ostatnich Youtube skandal. W rezultacie niektóre zaczynają wypierać programowy wydawać. Ale jest to dobry krok? Agencje i marki, najlepsza jakość zarządzania? Jak branża poprawić?

Czytaj

Czas Inc. i scalanie Meredith podnosi ważne pytania dla magazynu MEDIA

Folio_Show_Wednesday_Recap_-_Logo.jpg

Folio- 2017 kończy się z hukiem w dzienniku media. Może być, nawet metaforycznym Wielkiego Wybuchu, jak fala konsolidacji w tym roku prognozuje przyszłe zmiany, co jest bez precedensu dla tej branży. Innymi słowy, historia MEDIÓW, jak wiemy, w ciągu ponad 100 lat, mogą nie wyglądać tak samo po WŁ. i scalanie Meredith staje się oficjalnym w 2018 roku.

Czytaj

Stan Cyfrowych Strategie Reklamowe, W 4 Grafika

Digiday.png

Digiday - zaufanie, bezpieczeństwo i dążenie do przejrzystości w online MEDIA były priorytetem dla marketerów w tym roku. Od Procter & Gamble trudnych działań przeciwko strat w swoich MEDIACH kupuje, aby znaki zapytania w odniesieniu do efektywności agencji mediów, wydarzenia za ostatni rok oznaczony, jak mało kontroli marketerzy mieli nad swoimi reklamy internetowej.

Oto spojrzenie na to, jak marketingu marki " rozwijają się swoich cyfrowych strategie reklamowe, w cztery grafika.

Czytaj