Nowe Media | Nowe Media / Marketing | Stin
Podręcznik Stin prowadzić punktacji do sprzedaży reklam i reklam technologii Pobierz Teraz

Zobaczymy, jakie marki mają budżetu, aby inwestować w nowe media-formaty

Korzystać z tej platformy sprzedaży reklam prioritize swoje konto i uzyskać dokładne dane kontaktowe. Wiedzieć, jakie marki wydają, gdzie są one umieszczone przez MEDIA, i jeśli są prawdopodobni być jednym z pierwszych użytkowników nowych formatów reklamowych.

Najedź kursorem myszy na ikonę, aby zbadać
Cechy Stin na

Natychmiast ujawnić marek, które są potencjalnymi odbiorcami reklam w VR (wirtualnej rzeczywistości), podcasty i wiele więcej. Wiedzieć, które z twoich perspektyw, najprawdopodobniej zamknie pokazuje, gdzie skupić swój czas.

Natychmiast zobaczyć najnowsze twórcze. Stin będzie wyświetlanie reklamy, kiedy i gdzie pobiegł na strony, a także to, że treści go otacza. Zrozumienie marki wiadomości każdego reklamodawcy nigdy nie było tak łatwe.

Łatwo zobaczyć, jak twoje perspektywy zaznaczenia swoich budżetów reklamowych i jakie linie produktów przeznaczonych dla demograficznych. Szybko zobaczyć, czy są one wydzielają więcej środków na TV, cyfrowy, urządzeń mobilnych i druku, lub jeśli inwestują w nowe źródła reklamy, takie jak Snapchat i YouTube.

Zatrzymać wyszukiwanie żądanego kontaktu, aby szybko znaleźć dane kontaktowe do osób podejmujących decyzje swoich perspektywy. Formularz baza Stin jest aktualizowana co 90 dni, możesz być pewien, że otrzymujesz prawo do kupującego szybko. W razie potrzeby nasi na życzenie concierge może pomóc ci znaleźć konkretnego człowieka.

Nie spekulować o tym, kto zarządza ogłoszenia w twoim regionie. Stin pokaże ci, jakie marki pracować w twoim obszarze geograficznym. Wyciągnąć wnioski, które pomogą ci pokazać korzyści płynące z umieszczenia reklamy w danym regionie i podobnej wielkości miejsc.

Zrobić reklamę w podziale na konkretny produkt. Można nawet zobaczyć linię spędzić w wysokiej-CPM jednostek, jak treści użytkownika, użytkownik słuchawkę i platform społecznościowych, takich jak Snapchat.

Stin jest zdobywcą nagrody Stevie za wyjątkową obsługę klientów w ciągu ostatnich 5 lat. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych menedżerów rozumie wyzwania nowych mediów i zapewni doradztwo strategiczne, niezbędnych do uzyskania wcześniejszych.

Odkryć ukryte marek, nawet nie pomyślałeś. Zobacz, kto ucieka bezpośrednie reklamowe posty i treści użytkownika, w tym reklamowe soczewki i wideo. Zobacz aktualne marka sponsoring kontakty potrzebujesz, aby wygrać biznes.

Stack Rank Your Leads Stack Rank Your Leads
Ранжируют Twój Prowadzi
View Creative in Context View Creative in Context
Rodzaj twórczości w kontekście
Get Ad Spend 
Breakdown Get Ad Spend 
Breakdown
Zrobić Reklamę Przebicia
Access Media Buyers’ 
Contact Info Access Media Buyers’ 
Contact Info
Kupujący Dostęp DO MEDIÓW Informacje Kontaktowe
Find Brands that GeoTarget Find Brands that GeoTarget
Znaleźć marki, które GeoTarget
See Spend by
 Product Line See Spend by
 Product Line
Spójrz na linię
Award-Winning
 Customer Service Award-Winning
 Customer Service
Wielokrotnie Nagradzany Obsługa Klienta
Find New Sponsorship Opportunities Find New Sponsorship Opportunities
Znaleźć Nowe Możliwości Sponsoringu

Zaoszczędź do 6 godzin w tygodniu uczą się nowych perspektyw przy użyciu Stin