Aktualności archiwum - Strona 3 z 40 - Wordpress
Podręcznik Stin prowadzić punktacji do sprzedaży reklam i reklam technologii Pobierz Teraz

Jakie miejsce Snapchat to w kompleksie marketingu?

TheDrumNewsroom.jpg

Bęben—w ciągu 12 miesięcy, począwszy od Przystawki pojawiło się na New York stock rynku, firma zainwestowała znaczne środki w reklamę oferują, ale pytania pozostały do jego rzeczywistej wartości w postaci cyfrowej mediów kupić i gdzie to pasuje w mix.

Czytaj

Jak Marki Zachowują Się Na Snapchat

MediaPostNews.jpg

Медиапост—że konkurenci do na Snapchat?

Czytaj

Ogłoszenia : marek 397 kupił reklamy wideo w ciągu ostatnich 3 miesięcy, 73% rozrywka, technologia, handel Detaliczny

ForbesNewsRoom.jpg

Forbes-397 marek, takich jak Lyft, "Pepsi", "Exxon", i Olay kupiła wideo na Snapchat w 52 otworzyć kanały z listopada 2017 r. i styczniu 2018 roku, według nowego badania Stin, ogłoszenie analitycy firmy.

Czytaj

Dwa sposoby zabezpieczeń Marka wpływa na popyt na stronie platformy

MarTechNewsroom.jpg

MarTech serii—według badania, od WOR Rady, 72% marketerów zaniepokojony marki bezpieczeństwa. Podobnie, 78% uważa, że ich marka i reputacja była nieskalana losowe reklamy, wraz z kontrowersyjne treści. W związku z niedawnymi marka opieki, bezpieczeństwa, przejrzystości stało się poważnym problemem dla reklamodawców. Teraz obserwujemy efekt te obawy o to, jak reklamodawcy kupują i popyt na platformy, które używają.

Przyjrzeć się bliżej na to zjawisko, moja firma, Stin, przeprowadziła analizę tego, jak marek kupują, a także DSP z rozwiązywania problemów. Oto, co znaleźliśmy.

Czytaj

Po aktualności zmiany Facebook, co będzie dalej dla wydawców?

VideoAdNews.png

Reklamy wideo wiadomości—Facebook ogłosił kilka tygodni temu, że planuje umieścić więcej treści od znajomych i rodziny do użytkowników wiadomości zmuszą wielu wydawców cyfrowych zrewidować swoje społeczne strategii. Z społeczno-pierwszych wydawców w duchu Unilad w informacyjnych stroje, jak New York Times, większość wydawców już widzieli Facebook jako kluczowy części ich dystrybucji i strategii marketingowych.

Czytaj

Automatyzacja pomaga niszę Reelz channel skupić się na cross-ekranem ekosystemu

AdExchanger.png

Ogłoszenie exchanger—Reelz, niezależna telewizja kablowa i satelitarna sieć, łączy w sobie technologie i sprzedaży Bezpośredniej, aby konkurować z większymi media-zlepieńców.

Czytaj

Reakcja na reklamę społeczności w mediach Facebook łódź zmiany

AdweekNewsroom.png

AdweekFacebook to ogłoszenie na Styczeń. 11-go o ostatnich zmianach w swojej aktualności łódź przyniosła szybkiej reakcji od sieci społecznych, agencji i innych organizacji—i większość, że reakcja nie jest do końca pozytywna.

Czytaj

Ogłasza długoterminowy Stin partnerstwa z przygranicznych kapitał

Nowy Jork, NY—16 stycznia 2018—Stin, wiodących reklamowych zwiadowczej kompanii, i granice stolicy, Charlotte wzrostu spółka akcyjna koncentruje się wyłącznie na oprogramowanie i wsparcie techniczne usług biznesowych firmy, wprowadziła na rynek nowy wzrost własnego partnerstwa.

Czytaj

Badanie: tylko 20% witryn wydawców używać ads.txt

 

Marketing nurkowe—a ads.txt i inne działania podejmowane marketingu cyfrowego, w tym roku zaproponowali bardziej skoordynowane wysiłki w celu zwalczania nadużyć finansowych, w Stin raporcie podkreśla się, że walka z oszustwami może być skuteczne tylko w przypadku, jeśli działania zostaną podjęte. A ads.txt został przyjęty dopiero w maju, jest uważany za dość prosty sposób rozwiązać znaczną część oszustwa obecnie. Oszustwo reklama w przestrzeni cyfrowej nadal szaleje, prognoza do 16 mld dolarów zostaną utracone dla nieuczciwych graczy, według raportu od Adblox. Co wziąć tylko 20% wydawców, oznacza to, że branża powinna zrobić lepszą robotę ewangelizacji ads.txt i innych rozwiązań, według Krizelman.

Czytaj

Błędy w ads.txt 'o wartości 15% wydawców pieniądze

CampaignUS.png

Kampanie—Ads.txt, Bir laboratorium technik zwalczania nadużyć finansowych reklam, jest to prosty plik tekstowy, że wydawcy umieszczenia na swoich stronach internetowych listę wszystkich dostawców, które są powołane do realizacji zapasów w ich imieniu.

Czytaj