Adware Archiwów Wideo, Wordpress
Podręcznik Stin prowadzić punktacji do sprzedaży reklam i reklam technologii Pobierz Teraz

Zmiana punktu widzenia na wideo

VerticalVideoHeader.png

Nic dziwnego, że pionowe wideo zdominował rynek reklamy mobilnej—dzięki platformach, takich jak Snapchat i Facebook w 2016 roku wprowadzenie pionowa prosta reklama normalizacji "wysoki i chudy" reklamy mobilnej-zobacz. Pionowe wideo pozwala konsumentom wygodę oglądania filmów na pełnym ekranie, podczas gdy wciąż trzymając telefon w pozycji pionowej—nowoczesny cud!

Czytaj

Podążaj za pieniędzmi – wzrost rodzimych wideo

TheRiseofNativeVIdeo.png

Trendy konsumenckie rozwijają się. 2016 oznaczony przez pierwszy rok, że konsumenci zrobili większość swoich zakupów w internecie a nie w sklepie, według corocznego badania firmy comScore. Zmiana ta prowadzi do powolnej śmierci tradycyjnego handlu detalicznego, dużych sprzedawców, takie jak sklep macy ' S i Sears zamknięcie sklepów w całym kraju. Nabycie towarów w formacie cyfrowym stało się niezwykle łatwe i bezbolesne, dzięki podobnymi Amazon. W rzeczywistości, 44% procent użytkowników smartfonów dokonywali zakupów na telefonie w 2016 roku, według tego samego raportu comScore.

Czytaj

Wideo Online Gorączka Złota

Gorączka złota online-wideo reklamy развернувшихся w pełni sił—dreszczyk emocji, energii i szaleństwa pchali online filmy głównego nurtu. Teraz większość dużych cyfrowych wydawców i nadawców oferują online formaty reklam wideo.

Czytaj

Wideo online reklama: jak wyprzedzić

Podczas gdy rynek online wideo-reklamy szybko się rozwija, istnieje kilka problemów, że wydawcy i reklamodawcy twarz podczas wyszukiwania, aby znaleźć możliwości w tym środowisku. W lutym badanie Stin 2014 analizowali tysiące ogłoszeń w internecie wideo i pokazuje kilka najlepszych praktyk wideo online-reklam dla wydawców i reklamodawców.

Czytaj

Stan online-filmy reklamowe

Online-reklamy nie tylko na Youtube. Wszyscy widzieliśmy treści wideo i wideo reklam rozprzestrzeniać się na wszystkie nasze ulubione strony internetowe. Istnieje ogromna ilość szumu wokół online-filmy-reklamy, i już to ogromny rynek. W zeszłym roku эмаркетер przewiduje, że cyfrowe wideo wydatki na reklamę wzrosną w 2017 roku do 9,1 mld usd. Było nam bardzo ciekawe jest, aby najpierw zrozumieć, gdzie te wszystkie pieniądze.

Czytaj