Drukowana Reklama Archiwa - Wordpress
Podręcznik Stin prowadzić punktacji do sprzedaży reklam i reklam technologii Pobierz Teraz

3 powody, dlaczego niszę druku jest na wzrost

NichePrint.png

W dobie cyfrowych i reklamy internetowej, ponieważ nie jest tajemnicą, że drukować, oczywiście, walczyli ze zmniejszeniem ilości stron. Ale myśl, że wszystkie obszary wydruku obniżyły się myli. W rzeczywistości, duże firmy jak l ' Oreal, "Пфайзер", i P&G, a w dalszym ciągu przeznaczać duże pieniądze na wydruku.

Czytaj

Lato zaczyna się teraz z reklamodawcami alkoholu

Letnia pogoda się nagrzewa. Zapowiada się gorący sezon dla reklamy alkoholu. Sezonowa reklama zawsze była jednym ze strategicznych czynników, ukierunkowanych na konkretne grupy odbiorców. I jest to świetny sposób, aby promować sezonowych koktajli, jak Puchar Пимма, матаис, daiquiri czy mojito. Z faworytów hit piosenki, jak Маргаритавилль Jimmy Buffett lub Ruperta Holmesa, Jeśli lubisz Pina Colada w ostatnich top trendów hashtag #ThirstyThursday, każdy lubi świętować lato z koktajlami na ich patio lub cooler na plaży.

Czytaj

Zwrot pachnące ogłoszenia magazyn

Ogłoszenia perfumy o zapachu stron lub próbek zapach używali, aby być przez cały czasopismach, ale w ostatnich latach praktyka oferuje aromatyczne próbki w reklamy znacznie spadła.

Czytaj

Wnioski z corocznej konferencji O

5 maja- go, będę mówić O 2014 roku na corocznej konferencji w Phoenix, w stanie Arizona. Jestem bardzo miło poinformować o niektórych wnikliwych badań zrobiliśmy okoliczne e-mail rozsyłanie reklam, który szybko rośnie i istotna część reklamowej mieszanka do B-To-B wydawców i reklamodawców.

Czytaj

Finansowa i reklama świetlna nieruchomości na dzienniki

Podczas krajowych czasopismach konsumenckich łącznie odnotowano niezadowalających reklamowych numerów w pierwszym kwartale 2014 roku, byliśmy szczególnie zadowoleni, jednym z jasnych plam odkryliśmy. W lutym okazało się, że strony z finansowych marek & nieruchomości wzrosły o 33,5% w porównaniu z analogicznym okresem 2013 roku, jak mierzący w 158 krajowych czasopismach konsumenckich. Okazało się też, że tam były 52 różnych marek, które zwiększyły swoje inwestycje w reklamę w dziennikach tych za ten okres.

Czytaj

Firma Apple zwiększa reklamy dla iPhone 5C – ale jest już za późno?

Firma Apple przyciąga wiele uwagi w ostatnim czasie dla domniemanego złych sprzedaży wydajność smartfonu iPhone 5C. Podczas gdy ponad tanie iPhone nie sprzedaje się prawie tak dobrze, jak do swojego partnera, iphone 5s, to również nie korzysta z tej samej zintegrowanej kampanii reklamowej.

Czytaj