Cyfrowa Reklama Archiwa - Wordpress
Podręcznik Stin prowadzić punktacji do sprzedaży reklam i reklam technologii Pobierz Teraz

Facebook i Snapchat: 5 pasku na wynos

5 kwietnia 2018 roku, Stin odbyła się dyskusja na temat stanu mediów branży po ostatnich, radykalne zmiany na Facebook.

Czytaj

Программатик reklamy, nie goń za wodospadami

ChasingWaterfalls.png

W zeszłym roku, reklamy cyfrowej wzrosła o 15% i prawie wyczyszczone 70 miliardów dolarów, według эмаркетер. To samo badanie przewiduje, że korzystanie z technologii cyfrowych, oczekuje się, że osiągnie do 2020 roku 100 miliardów dolarów. Według Stin, umieszczony marek 121,821 reklamy cyfrowej w 2016 roku. Tak znaczny wzrost jest uwarunkowany wieloma czynnikami, z których jeden jest tytuł aukcji.

Czytaj

Wideo Online Gorączka Złota

Gorączka złota online-wideo reklamy развернувшихся w pełni sił—dreszczyk emocji, energii i szaleństwa pchali online filmy głównego nurtu. Teraz większość dużych cyfrowych wydawców i nadawców oferują online formaty reklam wideo.

Czytaj

Możliwość Sprzedaży 80 Mld. Usd.

W październiku 2006 roku Google nabył Youtube. Tylko jeden rok później firma spisane inwestycje, сигналка to był błąd. Ale ta pierwsza trudność polega na fałszywe ostrzeżenie. Szybkie przewijanie do przodu 10 lat, i inwestorzy uważają youtube tylko tworzy 4,9 mld dolarów w wideo reklamy. Jest to bardzo obiecująca wiadomość dla wszystkich innych mediów-firma i wydawca. Dlaczego? Bo nie ma wątpliwości, że obcy człowiek może przyjść z poszukiwanym treści i sprzedawać reklamy wideo. Mogą całkowicie zmienić grę.

Czytaj

Wydatki na telewizyjną przejście na cyfrowy

Liniowy wydatków na reklamy telewizyjne przewiduje się na poziomie $66Б w 2016 roku. Cyfrowy kradzież reklamy tv wydawać dolary, na 2 pozostałych pytania; ile pieniędzy idzie na TV cyfrowa i dlaczego? Jak ona stoi, $1.5 B już przełączy się w tryb cyfrowy TV w 2015 roku. Mimo to, będąc mniej niż 3% od prognozowanych $66Б, to pokazuje, jak wiele możliwości pozostało na tym rynku. Ale ważne jest, aby zrozumieć czynniki, które przyczyniły się do już obecny przejście na telewizję cyfrową na sumę 1,5 mld:

Czytaj

Tradycyjni nadawcy i kablowe stron: nie ma "najlepszych praktyk", jeśli chodzi o online-reklamy wideo?

Wraz z pojawieniem się w internecie nagranie wideo, reklamodawcy były badania wody z jakiej długości są najbardziej rentowne , a, jednak, nic nie wydaje się być określonej podczas gdy w świecie online filmów reklamowych. Niemniej jednak, jesteśmy w stanie zidentyfikować trendy dotyczące długości wideo już nie jest ustawiony tradycyjne narodowe stacji telewizyjnej i sieci kablowe. Oto, co możemy do tej pory referat na temat:

Czytaj

Że podejmowanie szybszych urządzeń mobilnych stron naprawdę oznacza dla wydawcy?

Firma Google wprowadziła na rynek produkt, który znajduje się w fazie początkowej nazwie Google ILA (przyspieszyć stron dla urządzeń mobilnych). Jednak, pomimo efektywne korzyści w stosunku do użytkowników urządzeń mobilnych i reklamodawców, są już istniejące problemy w świecie wydawniczym wraz z pojawieniem się tego narzędzia.

Czytaj

Producenci samochodów korzystają z reklamy w celu pobudzenia sprzedaży

Byliśmy tak podekscytowani, aby pracować z Медиапост w marketingu codziennie , aby omówić nasze informacje o stanie auto do sprzedaży. Czego się nauczyliśmy, było bardzo ciekawie i prosto z naszego pasa! Okazuje się, samochodowe firmy zwiększyły swoje cyfrowe spędzić w tym roku, zwiększając ich online adware zachowań. Wszystkie sześć samochodów zwiększyły swoją reklamę, oto podział: HM, znajdujące się na 68% więcej stron internetowych, na warunkach FCA-80%, "Nissan Motor" -90%, Honda-73%, Toyota-67%, i Ford, idzie na czele z ogromnym online ogłoszenie ładunek 97%. Przeczytaj pełny tekst artykułu tutaj , gdzie Stin dyrektor generalny, Todd Krizelman, są traktowane jako producenci zwiększyli swoją obecność w internecie za pomocą reklamy kontekstowej.

Czytaj

Stin w porównaniu z "legalne" insider trading

10 sierpnia 2015 roku, New York Post porównywano nasze reklamy śledzenia tego, co można by uznać za insider trading, za wyjątkiem prawnych! Po tym, jak Wall Street profesjonalistów zwęszył nasze narzędzie, narzędzie do śledzenia reklam, w stanie przewidzieć, jak dobrze firma będzie się rozwijać w tej chwili czasu, zaczęli rozgrzewać się do idei Stin.

Czytaj