Agencja Oprogramowania | Sprzedaż Oprogramowania Analitycy | Stin
Podręcznik Stin prowadzić punktacji do sprzedaży reklam i reklam technologii Pobierz Teraz

Narzędzia wzrostu agencji dla nowych firm-zespoły

To potężne narzędzie do wyszukiwania usług aktualne wiadomości i wnioski które połączone dokładne dane kontaktowe. Aktualności, ważne informacje i dane kontaktowe, że nowy biznes-poleceń, należy utworzyć i dostarczyć fantastyczny krok.

Najedź kursorem myszy na ikonę, aby zbadać
Cechy Stin na

Znalezieniu odpowiednich kontaktów nigdy nie było tak łatwe. Wyszukaj firmę lub nazwę agencji, stanowisko, staż pracy, i wiele więcej. Stin nawet pozwala zanurzyć się w swoją listę osobiste cele. Stin opinie wszystkie kontakty w naszej obszernej bazie danych co 90 dni, ale jeśli chcesz go u nas nie ma, na nasze żądanie, usługi konsjerża może rozwiązać sprawę, potwierdzać i aktualizować informacje dla ciebie, gdy jest to potrzebne.

Zobacz aktualne ogłoszenie na osiem MEDIÓW, w tym tv, tenis, mobile web i drukowania. Przegląd typów reklamy, kosztów, zgodnie produktu, lub układ strony. Łatwo wyobrazić całą kampanię na całej jego długości.

Im więcej wiesz na temat strategii reklamowej potencjalnych klientów, tym większe masz szanse, aby wygrać swój biznes. Stin pokazuje, co jest ważne dla twoich partnerów. Od razu zobaczyć, jakie linie produktów pchają, sezonowe próbki w MEDIACH, występuje bloków reklamowych, kluczy marki wiadomości i wiele więcej.

Wygrać nowy biznes od konkurencyjnych agencji lub dowiedzieć się o możliwościach współpracy z instytucjami, które mają dodatkowe oferty.

Nigdy nie przegap okazji, aby przyciągnąć nowe perspektywy. Stin będzie ostrzegać o wszelkich kluczowego personelu i zmiany w rozwoju biznesu.

Stin pokazuje pełny obraz, dzięki szczegółowych sprawozdań na 3.1 mln marek na kilka nośników reklamowych, takich jak tv, cyfrowy i druk. Również znaleźć części do każdej marki, jak reklamowy format typ/częstotliwość, i przeprowadzić obliczenia.

Rozszerzać swoją działalność, otwierając nowe możliwości dla kategorii produktu, maksymalne koszty, wydatki na reklamę ogólny poziom, czy położenie geograficzne. Pokój narzędzi wyszukiwania Stin zapewniają najnowsze dokładne reklamowa wnioski do ponad 3,1 mln marek, w tym kosztownych podzespołów, takich jak telewizor, , na YouTube, płatne treści i wiele więcej.

Stin jest partnerem w rozwoju nowych przedsiębiorstw. Jesteśmy zdobywcą nagrody Stevie za doskonałą obsługę klienta pięć lat, a nasz zespół dąży do sukcesu. Przyjmujemy indywidualne podejście, aby zapewnić techniczne i strategiczne wsparcie, czego potrzebujesz, aby wygrać więcej biznesu.

Access to Verified Contacts Access to Verified Contacts
Dostęp do sprawdzonych kontaktów
View Recent Ad Creative View Recent Ad Creative
Przeglądaj Najnowsze Ogłoszenia
Complete RFPs 
with Ease Complete RFPs 
with Ease
Pełna PPC z łatwością
Have Competitive Analysis at your Fingertips Have Competitive Analysis at your Fingertips
U konkurencyjnego analizy w twoich rękach
Proactive Email
 Alerts Proactive Email
 Alerts
Заблаговременных Powiadomień E-Mail
See Detailed Spend Estimates Across Media See Detailed Spend Estimates Across Media
Zobacz Szczegółowy wykonać Obliczenia za Pośrednictwem MEDIÓW
Find New
 Prospects Find New
 Prospects
Znaleźć Nowe Perspektywy
Receive Dedicated Customer Service Receive Dedicated Customer Service
Uzyskaj Działem Obsługi

Uzyskaj dostęp do informacji kontaktowych, aby ponad 125 000 amerykańskich marek

Jak to działa dla innych?