Stin 2018: iść do przodu z Granicznej kapitał - Wordpress
Podręcznik Stin prowadzić punktacji do sprzedaży reklam i reklam technologii Pobierz Teraz

Blog Stin

Stin 2018: Moving Forward with Frontier Capital

Stin 2018: iść do przodu z granicy stolicy

 

W nowym roku będą ciekawe wiadomości!

Wcześniej dzisiaj, Stin ogłosił nowy wzrost własnego partnerstwa z przygranicznych kapitału.

FrontierCapital.png

Granice stolicy - Charlotte na podstawie wzrostu spółki inwestycyjnej, która skupia się wyłącznie na oprogramowanie i wsparcie techniczne usług biznesowych firmy.

Założona w 1999 roku, granice partnerów z kierownictwem drużyn, które mogą wygrać z kapitału dla przyspieszenia wzrostu gospodarczego, fundacja absorpcjii tworzenia wartości akcji płynności. Robią mniejszości i większości inwestycji w szybko rozwijające się firmy.

 

Fundacja $700 Mln W

Na początku grudnia, graniczna poinformował o zakończeniu swojej "znacznie przekroczył 700 mln usd granicznej funduszu."

To był czwarty funduszu przekroczone z rzędu, podnoszący firma, i przynosi łączne zobowiązania kapitał otrzymał od momentu powstania w 1999 roku do 1,5 mld usd.

Stin 2018

W ciągu ostatnich trzech lat, Stin obserwuje się znaczący wzrost, o łącznej biznes rośnie średnio o 27% w ujęciu rocznym. Tylko w zeszłym roku naszym klientem-lista zwiększyła się o ponad 30%.

Nasz cel-kontynuować i przyspieszyć wzrost ten od 2018 roku i dalej.

Stin szukali cennym partnerem dla osiągnięcia tego celu.

 

Długoterminowe partnerskie relacje z przygranicznych kapitał

Jako jeden z wiodących Saas wzrostu inwestycji bezpośrednich w Stanach Zjednoczonych, granicznych kapitał był oczywistym wyborem.

To partnerstwo zapewnia Stin z strategicznego zgodności należy kontynuować zaprezentowała innowacyjny produkt dla klientów, kontynuując i przyspieszając wzrost.

MR+Frontier (3)-113062-edited.png

Stin-współzałożyciel i dyrektor generalny, Todd Krizelman ważył na ciekawe nowości:

"Po dziesięciu latach sukcesu, to idealny czas, aby wziąć Stin na następny poziom. Wierzymy, że granica ma nadzwyczajnej reputacji, pomaga przyspieszyć B2B i SaaS działalności naszej wielkości i w naszej przestrzeni. Mamy już kilka ciekawych planów i czekamy na udanego partnerstwa".

Michael Ramich, partner w granice stolicy, kto wejdzie w skład rady nadzorczej Stin, były też jakieś miłe słowa, mówiąc o partnerstwie:

"Stin ma zaangażowanie, oferując najlepszy zestaw narzędzi i wizja celu rozszerzenia swojej roli jako wiodących reklamowych informacyjnej platformą dla mediów, agencji reklamowych, technologii, dostawców. Wierzymy, Todd, jego współzałożyciel Jesse Keller, a reszta ich imponująca zespół stworzyli kulturę i historię, i cieszymy się na współpracę z nimi, aby pomóc zmaksymalizować potencjał wzrostu spółki".

 

Kliknij tutaj, aby przeczytać pełna zapowiedź!

Do 2017 roku przyniósł wzrost, ciekawe wiadomości, platformy, prasowe, wspaniały dyskusji panelowych, i więcej, czekamy na 2018 jako kolejny krok do przodu!

 


Dla przyszłych prasowych, zapisz się na nasze wiadomości. Dodatkowe branży informacje i wnioski, proszę, odwiedź nasz blog.