Blog Stin | Stin
Podręcznik Stin prowadzić punktacji do sprzedaży reklam i reklam technologii Pobierz Teraz

Najlepsze Super Bowl reklamy 2018

Dla miłośników Filadelfii Eagles, Nowym Jorku gigantów, i wszystko, co nie lubi patriotów Nowej Anglii na Super Bowl Lii było dość przyjemnie. Sama gra była cudowna - skuteczny, delikatny i outsider wyszedł na szczycie.

Czytaj

6 Wskazówki dotyczące przygotowania sprzedaży przez telefon

Skutecznej sprzedaży pochodzą z zimnej, twardej i stałej przygotowania. Niezależnie od etapu, że sprzedaż reklam w rap perspektywa, zawsze będzie корежить, aby każda i każdy interakcji sukces.

Czytaj

Ewolucja reklamy społecznej w świecie fałszywe reklamy

Sieci społeczne w dosłownym sensie stał się jego własny świat. I to nigdy nie było bardziej istotne dla reklamodawców. "Nuklearnej przycisku" tyrady Twitter, фейковых wiadomości i "trolli" na portalach społecznościowych krajobraz późnej, w wyniku czego wielu reklamodawców zastanawia się: "jak się tu znaleźliśmy?"

Czytaj

Kompleksowa reklama w sporcie: hokej na lodzie

W nasz pierwszy blog o kompleksowej reklamy w sporcie , omówiliśmy innowacje na targach w 2017 World series.

Czytaj

Ads.txt wyjaśnił: kto kupuje?

W 2017 roku, rozmowy otaczających przejrzystość w reklamie zarobił trochę sprzęgło, tak jak wiele marek wyraził brak zaufania do wysokiego poziomu oszustwa otaczających ich.

W ciągu tej rozmowy, pojawiły się nowe narzędzie, znany jako Ads.txt.

W teorii coś takiego było przewlekłe w branży umysł, ale nie otrzymał należytej pomocy, aby stać się rzeczywistością. Jednak zaktywizowali się w tym roku rozmowy na temat bezpieczeństwa, było to możliwe.

Stin dyrektor generalny, Todd Krizelman, oświadczył, że "idea tego (ads.txt) został wokół przez wiele lat, ale tratwa oszustwa w tym roku bardzo zmotywowany branży, aby dostać się na pokład specjalnie dla marki-nazwę wydawnictwa."

{{KTA('b0100708-0e00-48bb-a873-26358ef59cb7')}}

Wspieranie wykorzystania ads.txt marka-nazwa wydawnictwa robią ich należytej staranności w przestrzeganiu ma znaczenia top-of-umysłu.

I dopóki jesteśmy w pełni spodziewamy się, że orientacja na marka bezpieczeństwa uaktywnić, teraz wydaje się być idealny czas dla wydawców, aby zarobić na dalsze obawy i podjąć ads.txt.

Co dziwne, niemniej jednak może to zająć trochę więcej czasu, niż można by pomyśleć.

Czytaj

reklamy wyjaśnił: co sprzedaje?

Snapchat jest jednym z najszybciej rozwijających się sieci społecznościowych, obecnie szacuje się na około 18 miliardów dolarów.

Jest to również jeden z najszybciej rozwijających się platform mobilnych reklamodawców.

Ilość marek reklama na Snapchat rośnie bardzo szybko. Te marki są skierowane na docelowej młodych odbiorców platformy - 71% obecnych użytkowników znajdują się w wieku 34 lat.

Czytaj

Bezpieczeństwo marki: jaka agencja mówi twój klient?

W 2017 roku, pojawiło się wiele pytań na temat reklamodawców i treści, które są otoczeni.

Niektóre marki zobaczyli ich reklamy wzdłuż zajętych brudnych treści, i dlatego dyskusja marka bezpieczeństwa w programowego-reklamy zaczął zdobywać znacznie więcej trakcji.

To był bardzo potrzebny rozmowy, który jeszcze nie miał właściwego światło świeciło na nim.

Stin postawił w stałym dążeniu, aby utrzymać rozmowę porusza się do przodu, stale.

Przypomnijmy, że 9 listopada 2017, spędziliśmy grupowe wydarzenie, przejrzystości i zaufania: to, że przyszłość wygląda w programie świecie.

Czytaj

Budowa zaufania za окуп: znajdź swój wewnętrzny mistrz

Po tym, jak dostarczyć niesamowity produkt krok do osoby lub grupy osób w perspektywy firmy, co myślisz, że ci ludzie, jak zwykle, po tym kroku?

Najprawdopodobniej, będą o tym mówić - powiedzą inni w ich towarzystwie o tym.

Będą mówić o swoim produkcie, a może twój polu w ogóle. Będą one umieścić w dobre słowo dla ciebie. Oni ręczyć za ciebie, celowo lub nie.

To dlatego, że doskonałe liny i innowacyjne produkty pozostawi niezapomniane wrażenia na profesjonalistów. Doskonałe liny zbudować zaufaniei stworzyć wiarę w tych ludziach - to wiara w ciebie i twój produkt.

Jeśli ta wiara nie zachęciły do odpowiedniej osoby, jednak agencja zabaw mogą być marne.

 

{{KTA('ca7012cc-c049-42bc-85df-700f606cbd60','justifycenter')}}

Czytaj