Blog Stin | Stin
Podręcznik Stin prowadzić punktacji do sprzedaży reklam i reklam technologii Pobierz Teraz

Nowe trendy w reklamie: pakiet audio reklam

Jak i każdej sprzedaży reklam lub reklam technologii profesjonalista wie, popyt na inwentaryzację oprogramowania ogłoszenie wznosi się na różnych platformach. I z ostatnim Pandory wiadomości, jest oczywiste, że audio-platform teraz, korzystając ze wszystkich zalet procesu, jak również. Pandora teraz, po raz pierwszy, oferujemy prywatny rynek (PMP) dla oprogramowania audio-reklamy, to, co wielu uważało długo czekać. Choć w branży audio nie zawsze dostaje taką samą ilość światła jak i inne formaty, w związku z programowego-reklamy, pełna wpisowe Pandory może zmienić.

Czytaj

Digiday gorącym tematem na wynos: podnoszenie OTT treści

Wydaje się, że zrobiliśmy bardzo dużo ostatnio piszę o wahania, zmiany, narośla, wzrasta, i tak dalej. I w telewizji przemysłu, największy rozmowę obecnie kręci się wokół wzrost ponad-the-Top (OTT) konsumpcji treści.

Czytaj

Kompleksowa reklama w sport: NBA

Ogólnie, kompleksowej reklamy-jest to najbardziej skuteczny sposób, aby dla każdej marki, która chce żyć w części treści. Niezależnie od tego, jakie treści może być zintegrowany reklama dla reklamodawców, aby zaszczepić swojej marki w ramach doświadczenia odbiorców treści. Zaczęliśmy naszą serię "kompleksowa reklama w sporcie" posty z przeglądem 2017 World series, która zawiera szereg innowacyjnych reklamy od marek, takich jak T-Mobile, Дюраселл, i wiele więcej.

Czytaj

Ojczysty Stin Reklamy Roundup: Luty 2018

Kto używa reklama natywna? Sporo marek, w rzeczywistości. Faktycznie, reklama natywna jest jednym z najszybciej rozwijających się produktów w nowoczesnej reklamy cyfrowej.

Czytaj

4 sposoby, aby kreator-reklama Walentynki z social media

Do istnienia social media, nie ma zbyt wiele przypadków. Tak wiele "dni", i wszystko obchodzić. Krótko mówiąc, był to czas, kiedy wydarzenia byli po prostu... czasami.

Czytaj

Najbardziej oglądany reklamy na YouTube w 2017 roku: miesiąc za miesiącem cv

W ostatnich tygodniach i miesiącach, widzieliśmy sporo list, prezentujących najbardziej oglądany reklamy na YouTube od minionego roku-w. Niektóre z tych reklam zobaczyli ponad 100 milionów odsłon w roku - jedną reklamę nawet przekroczyła 200 milionów odsłon od momentu.

Czytaj

reklama: historia pionowe innowacje

Dziś Snapchat jest jednym z najszybciej rozwijających się wiadomości mobilnych i sieci społecznościowych na świecie. Aplikacja pierwotnie został wydany w 2011 roku, pozwalając użytkownikom na wysyłanie tymczasowe zdjęcie wiadomości do siebie nawzajem. Od pierwszego dnia, Snapchat był czysty telefon.

Czytaj

Top 4 na wynos z АГМК 2018

Stin był w Amerykańskim czasopiśmie 2018 konferencji prasowej, 6 lutego, 2018, w centrum Manhattanu. Było dużo uczestników, dyskusje, pomysły, i nagrody zostały rozdane, i liderzy branży.

Czytaj

trendy w górę: gdzie reklamodawcy inwestują?

Jeśli jedno nie rozumiem w marki i wydawca kosmos w 2018 roku, to, że Mix Media przesuwa. Jako nowa platforma jest nadal obecny w reklamie przestrzeni, coraz więcej marek, wydawców i dla działów sprzedaży, aby wziąć pod uwagę to, że reklamodawcy chcą być.

Czytaj