Blog Stin | Stin
Podręcznik Stin prowadzić punktacji do sprzedaży reklam i reklam technologii Pobierz Teraz

4 powody, dlaczego marek, takich jak podcasty do bezpośredniego reagowania reklamy

I wydawcom i reklamodawcom należy zwrócić szczególną uwagę na rozszerzenie świata podcastów. Coraz więcej producentów treści wzięli format, i jak każda inna forma treści, reklamodawcom następujące.

Czytaj

Facebook i Snapchat: 5 pasku na wynos

5 kwietnia 2018 roku, Stin odbyła się dyskusja na temat stanu mediów branży po ostatnich, radykalne zmiany na Facebook.

Czytaj

Reklama fuzji i przejęć: marzec 2018

W reklamie w zeszłym miesiącu fuzji i przejęć raport, zrobiliśmy przegląd wszystkich transakcji w lutym 2018г. Po dniu pełnym zamknąć do 2017 roku, jednak stycznia okazał się stosunkowo powoli. W tym miesiącu, wygląda na to, że wróciliśmy do 2017 przerwane, od marca wykazały gwałtowny wzrost liczby transakcji. W rzeczywistości, marzec był najbardziej wypełnione działań miesiąc do tej pory. Rzućmy okiem na głośnych i medialnych transakcji, a także zapowiedzi i plotki od wydawcy i marki miejsca, marca 2018 roku.

Czytaj

Facebook: reklamodawców opuszczając sieci społecznej?

Co najmniej, Facebook był w wiadomościach sporo w ostatnim czasie. I chociaż to nie może być zaskoczeniem dla wielu, rozmowa wokół platformy i jej zawartość jest jednym, że jest jeszcze bardzo ważne dla wydawców i reklamodawców. W ostatnich miesiącach Facebook został palenia w centrum uwagi opinii publicznej, a problemy pojawiły użytkowników-ochrona danych platformy-wyciek i potencjalnej roli w wyborach w USA w 2016. To jest udowodnione, aby być najbardziej ścisłą kontrolą umieścić na dowolną platformę w stosunkowo krótkim czasie usługi social media.

Czytaj

4 Powody, Dlaczego Google Kocha Rodzimych Reklam

W momencie, w 2017 roku, wiele przyjęli nową która blokuje standardów reklamy od Google jak budynek mroczny zestaw ściany wokół internetowych wydawców. W czerwcu 2017 roku, Google po raz pierwszy poinformowała o tym, że, przyjdź 2018, chrom stał by się utrzymać i zachować "standardy reklamy, początkowo przewidziany Koalicji za reklamę, do której należy do Google. Koalicja za najlepszą reklamę to zbiór firm i organizacji, które wspólnie tworzą sojusz, aby poprawić jakość oglądania reklam. Lepiej standardy reklamy zostały wprowadzone w życie, w istocie, dodać wytyczne dotyczące tego, jak reklama serwery muszą komunikować się ze swoimi widzami.

Czytaj

5 Rzeczy, Wszystkie Ogłoszenia O Sprzedaży Rap Musisz Robić Każdego Dnia

Specjalista ds. sprzedaży reklamy jest wiele do zrobienia na dziennym, tygodniowym, miesięcznym i rocznym. Jak co kwartał przychodzi i odchodzi, a miesiace mijaja, jeden dzień często mogą wydawać się plama przemknęło czas. Jednym z najlepszych sposobów dla każdego ogłoszenia sprzedaży rap dostroić na rok sukcesów, polega na tym, aby skupić się właśnie na tych rozmazanych, szybko poruszających się, liczba pojedyncza dni. To miejsce, gdzie codziennie przychodzi do równania. Skuteczny plan dnia ma zasadnicze znaczenie dla zrównoważonego, długoterminowego sukcesu. Jeśli sprzedaż reklam rap nie stawia się na codzienny sukces, to ich szanse na roczny sukces gwałtownie spadła. W końcu rok to tylko seria wyjątkowych dni. Pomysł polega na tym, że jedną z rzeczy, która ustawia duże sprzedaż rypsy wśród dobrych powtórzeń ze sprzedaży struktury. Oni wykonują swoją pracę wątek jak najbardziej płynnie, dzień za dniem, miesiąc za miesiącem, rok za rokiem.

Czytaj

Ojczysty Stin Reklamy Roundup: Marzec 2018

Podczas gdy reklama natywna jest szeroko stosowany wśród reklamodawców i wydawców w internetowym przestrzeni, nadal rośnie w imponującym tempie. W rzeczywistości, w zeszłym miesiącu, ponad 900 marek pobiegł wbudowaną kwasu reklamy po raz pierwszy! Każdy miesiąc, Stin analizuje tysiące marek z wykorzystaniem rodzimej reklamy.

Czytaj

4 innowacyjne trendy w światowej reklamy

Wydatki reklamodawców na rodzimej reklamy rośnie, i stał się jednym z najbardziej popularnych sposobów dla reklamodawców, aby naprawdę przyciągnąć publiczność. To już nie jest pytanie "czy" dla wydawców, jeśli chodzi o integracji rodzimej reklamy w ich treści. W 2017 roku, rodzimej reklamy wydają więcej, niż jakakolwiek inna forma reklamy. Zaczynamy widzieć reklama natywna w wielu offline środowisku, jak również.

Czytaj

Reklama fuzji i przejęć: luty 2018

Z początkiem nowego miesiąca, odbywa się szereg promocyjnych fuzji i przejęć w raporcie. Tutaj będziemy patrzeć na wszystkie działania z lutego 2018 roku. W ostatnich miesiącach widzieliśmy niektóre monumentalne transakcje zdarzają się, oczywiście, nie licząc ostatniego miesiąca. I pomimo tego miesiąca, będąc nieco mniej interesujące z punktu widzenia transakcji, które miały miejsce, istnieje wiele, aby podsumować. Jak zawsze, weźmiemy ogólny przegląd miesiąca w ogóle spojrzeć na głośnych transakcji w miesiącu, w MEDIACH sugestie miesiące, a potem zawrzeć z zapowiedzi i plotki - co się stanie, lub coś, co potencjalnie może się zdarzyć.

Czytaj