Mobilna Reklama Archiwa - Wordpress
Podręcznik Stin prowadzić punktacji do sprzedaży reklam i reklam technologii Pobierz Teraz

reklama: historia pionowe innowacje

Dziś Snapchat jest jednym z najszybciej rozwijających się wiadomości mobilnych i sieci społecznościowych na świecie. Aplikacja pierwotnie został wydany w 2011 roku, pozwalając użytkownikom na wysyłanie tymczasowe zdjęcie wiadomości do siebie nawzajem. Od pierwszego dnia, Snapchat był czysty telefon.

Czytaj

trendy w górę: gdzie reklamodawcy inwestują?

Jeśli jedno nie rozumiem w marki i wydawca kosmos w 2018 roku, to, że Mix Media przesuwa. Jako nowa platforma jest nadal obecny w reklamie przestrzeni, coraz więcej marek, wydawców i dla działów sprzedaży, aby wziąć pod uwagę to, że reklamodawcy chcą być.

Czytaj

reklamy wyjaśnił: co sprzedaje?

Snapchat jest jednym z najszybciej rozwijających się sieci społecznościowych, obecnie szacuje się na około 18 miliardów dolarów.

Jest to również jeden z najszybciej rozwijających się platform mobilnych reklamodawców.

Ilość marek reklama na Snapchat rośnie bardzo szybko. Te marki są skierowane na docelowej młodych odbiorców platformy - 71% obecnych użytkowników znajdują się w wieku 34 lat.

Czytaj

Top 3 Reklamodawców Mobilnych

Dzisiejsi konsumenci są zawsze dobre, nawet wtedy, gdy "w podróży", nic więc dziwnego, że reklamodawcy coraz bardziej zainteresowani formaty reklamy mobilnej.

Czytaj