Google reklama: co dokładnie blokuje chrom?
Podręcznik Stin prowadzić punktacji do sprzedaży reklam i reklam technologii Pobierz Teraz

Blog Stin

Google Advertising: What Exactly is Chrome Blocking?

Google reklama: co dokładnie blokuje chrom?

Mniej więcej w połowie drogi do 2017 roku, Google zrobił reklamę, co dalej 2018, niezwykle popularnej przeglądarki internetowej, Chrom, chciał zaszczepić surowsze blokowanie reklam standardami. To oświadczenie wywołało spekulacje, jak wydawcy i reklamodawcy pozostały niezwykle dokładnie, jakie rodzaje reklamy będą zamykać się na Chrom, i jak Google będzie obsługiwać przestępców.

W grudniu 2017 roku, Google dał "aktualizacja na najlepszą reklamę," oficjalnie potwierdzając, że "począwszy od 15 lutego, zgodnie z koalicji wytyczne, chrom będzie usunąć wszystkie reklamy ze stron internetowych, co jest 'nie' status doświadczenie reklamy raporcie o więcej niż 30 dni."

Teraz, gdy normy te oficjalnie, jednak, to ważne jest, aby wszyscy wydawcy i reklamodawcy zdają sobie sprawę, że właśnie się blokuje, z uwzględnieniem tego, że chrom posiada obecnie ponad pół globalnego przeglądarka udział w rynku.

Jaka koalicja Za najlepszą reklamę®?

Koalicja za najlepszą reklamę - to sojusz firm i organizacji, które połączyły się w dążeniu, aby dać dostęp do internetu użytkownikom najlepsze doświadczenia z reklamą. Koalicja postawiła lepiej reklamowych standardów jako sposób wyjaśnić, jak producenci treści będą mogli lepiej komunikować się z użytkownikami i służyć im reklamy w taki sposób, że nie irytujące i nachalne.

Koalicja za najlepszą reklamę opracował reklamowe standardy, oparte na "kompleksowe badania z udziałem ponad 25 000 konsumentów, a także powołując się na "szeroki konsumpcyjnych wprowadzania i empirycznych danych," jako czynnika w kształtowaniu nowych standardów.

W szerokim znaczeniu, tym lepsza reklama standardy stawiali na miejsce, aby stworzyć bardziej komfortowe doświadczenie gry online, pozbycie się najbardziej obraźliwe, najmniej korzystne reklamy na urządzeniach stacjonarnych i mobilnych. Ale co to jest, że my, jako użytkownicy internetu, wolą najmniej?

 

Że to właśnie Google Chrome blokuje?

W sumie, Google Chrome blokuje 12 różnych typów reklam na KOMPUTERZE i urządzeniach mobilnych – czterech rodzajów stacjonarnych reklamy i osiem rodzajów reklamy mobilnej.

 

Reklamy Planszowe

Desktop-PopUp


Pop-upy*

To nie powinno być zaskoczeniem dla wielu. Reklamy pop-up istniały już dawno się z lekceważeniem użytkowników internetu, i rozważając reklamy jako "подрывными" nic nie jest tak samo szkodliwe jak reklama, która dosłownie wyskakuje przed treści, które internauci starają się cieszyć. Na stronie Koalicji, twierdzą, że wyskakujące okna", są jednymi z najczęściej cytowanych kłopotów dla odwiedzających."

 


Desktop-AutoplayVideo
Auto-odtwarzanie wideo-reklamy z dźwiękiem

Wszyscy mieli to się stało... ty przewijanie ogromna artykuł, gdy nagle hałas przebija się gdzieś nieznany. Przed zdajesz sobie sprawę, że jest automatyczne odtwarzanie wideo reklamy na stronie, trzęsła od stężenia i lewej łapczywie poszukujący "niemy" lub "zamknij [X] przyciski".

Wideo-ogłoszenia , że należy nacisnąć, aby włączyć dźwięk nie podpada pod reklamę standard, a więc wszystko jest dozwolone.

 


Desktop-Countdown
Prestitial ogłoszenia z odliczanie

Prestitial ogłoszenia odliczanie do ogłoszenia, które pojawiają się przed treścią strony ładuje, zmuszając czytelnika czekać kilka sekund przed tym, jak je rozwiązać, aby kliknąć i kontynuować.

Koalicja twierdzi, że ta reklama "może zakłócić użytkownikami w taki sposób, że zniechęcać ich od czekamy na odliczanie do końca i nadal na ich treść".

Oni również uwagę, że do pulpitu, prestitial ogłoszenia bez odliczania nie opadają niżej tym lepiej reklamowych standardów próg dopuszczalności, i, w ten sposób, dobry dla wydawców, aby użyć.


Desktop-LargeStickyAd


Duże, Lepkie Reklam

Duże, lepkie reklam przyczepiają się do dolnej części strony treści, pozostając tam, jak użytkownik przewija stronę w dół. Aby zakwalifikować się jako "duże" lepkie reklamy powinien zajmować więcej niż 30% od prawdziwego tenisa ekranu nieruchomości.

Niezależnie od urządzenia, zużywa treści na cały ekran jest zawsze o wiele bardziej wolą widzowie.

 

 

Reklamy Mobilne

Mobile-PopUp
Wyskakujących okien

Za pop-upy, jest nie duża różnica między komputerami i urządzeniami. Według użytkowników internetu, że są irytujące, niezależnie od tego, gdzie się one pojawiają.

Jak dla komputerów stacjonarnych, jak i mobilnych, wyskakujących okienek i bez odliczanie upadku pod próg dopuszczalności widza.

 


Mobile-Prestitial
Prestitial Ogłoszenia

Prestitial reklamy mobilnej, jak na pulpicie, pojawiają się do zawartości strony internetowej. Różnica w telefonie komórkowym i polega jednak na tym, że wszystkie prestitial reklamy są ograniczone, a nie tylko te, z odliczania.

Na telefon, prestitial reklamy, zwykle zajmują trochę więcej nieruchomości, która, bez odliczania, może uczynić je bardziej destrukcyjne, niż na stole.


Mobile-AdDensity
Gęstość Ogłoszenie O Ponad 30%

"Gęstość ogłoszenie określa zsumowanie wysokości wszystkie reklamy W większość treści strony dla urządzeń mobilnych, a następnie przez podzielenie łącznej wysokości części głównej treści strony".

W skrócie, w części treści, wydawca nie może być więcej niż 30% obszaru, w którym ta zawartość siedzi wypełnia reklamy.

Przy rozważaniu "część treści na stronie, to oznacza tylko nieruchomości, w których zawartość siedzi, z wyjątkiem nagłówków, stopek, i wszystko, co jest poza sama treść. W 30% dotyczy także wszystkie treści strony, strony w całości, a nie tylko to, co jest wyświetlane na ekranie użytkownika.

Dołączone reklamy nie liczy się reklama gęstości, z wysokości liczone są od razu na stronę ogłoszenia gęstości procent. Wideo-reklamy ", które pojawiają się przed lub podczas materiał wideo, który ma stosunek do treści samej strony nie są zawarte w miary."

 


Mobile-FlashingAd
Migający Animowane Reklamy

Najlepsza reklama standardy, które ograniczają korzystanie z "reklamy, które ożywiają i 'Flash' z szybko zmieniającego się tła, tekstu lub kolory", ponieważ mogą one być bardzo obciążających konsumenta, i służyć do tworzenia doskonała rozrywka dla nich, jak starają się czytać treści na tej stronie."

Nie wszystkie animowane reklamy są blokowane na Chrom, lub tylko te, które szybko migać.

 


Mobile-AutoplayVideo
Auto-odtwarzanie wideo-reklamy z dźwiękiem

Jak oni na pulpicie, automatyczne odtwarzanie wideo-reklamy na urządzeniach mobilnych też teraz ograniczyły reklamy.

Użytkownicy nie muszą się martwić o próbach znaleźć przycisk "Wyłącz" na Chrome do telefonu w najbliższym czasie, albo.

 


Mobile-Postitial
Postitial ogłoszenia z odliczanie

Postitial odliczanie reklam są reklamy, które pojawiają się po tym, jak użytkownik należy na link w kawałek treści.

Jak tylko podążają za linki, reklama, wydaje się, odliczanie, zmuszając czekać użytkownika, zanim mogą zostać przekierowany na stronę, którą starają się uzyskać dostęp.

Podobnie jak prestitial ogłoszenia z odliczanie, użytkownicy mogą być skłonni opuścić stronę, jak tylko widzą postitial odliczanie, a to sprawia, że ich doczekać, aby zalogować się na następnej stronie.

 


Mobile-FullScreenRollover
Fullscreen Scrollover ogłoszenie

Scrollover ogłoszenia w przeciwieństwie do reklam wbudowanych, ponieważ nie poruszają się z treści na stronie, ale zamiast siedzieć na górnej części zawartości.

Ogłoszenia Scrollover, w pewnym sensie, może być prawie traktować jako coś w rodzaju pop-up, tak jak leżały na górnej części zawartości, hamując go z pola widzenia.

Koalicja za najlepszą reklamę powołuje się na takie reklamy jak "zdezorientować" dla mobilnych użytkowników, ponieważ mogą one rozpraszać uwagę użytkowników od treści, próbują czytać.

 


MobileStickyAd
Duże, Lepkie Reklam

I, że jeszcze raz prowadzi nas do wielkiej lepki reklam, że Chrom też blokuje na telefon.

W przeglądarkach urządzeń mobilnych, duże, lepkie reklama może wyświetlać się nie tylko na dole strony, ale służą do tego samego, statyczne naruszenia, co lepka reklamy w przeglądarkach na komputerach stacjonarnych.

 


* Wszystkie zdjęcia i cytaty użyte powyżej, z https://www.betterads.org/standards/. Odwiedź stronę internetową, aby zobaczyć pełną podział lepsze standardy okien.

Co dzieje się z intruzami?

Strony, które naruszają blokowanie reklam Google Chrome i użyć przynajmniej jeden z tych rodzajów reklamy będzie powiadomienie od Google, że naruszają one najlepsza reklama standardy i daje 30 dni na rozwiązywanie problemów.

Jeśli właściciel strony internetowej wielokrotnie narusza nowe standardy, i ignoruje powiadomienia od Google za te 30 dni, tylko wtedy chrome blokuje wszystkie ogłoszenia na tej stronie.

Tak, podczas gdy Google wkłada wiele wysiłku, aby uczynić internet lepszym miejscem dla wszystkich, metaforyczny młotek nie spadnie na łamią się tak szybko, jak wielu początkowo zakładali. Jednak ryzyko wydawcy stracić wszystkich swoich reklam internetowych, najprawdopodobniej, nie to, co chcą grać.

Nie ma wątpliwości, że te zmiany, co najmniej, początek o wiele lepsze doświadczenie użytkownika z reklamą w internecie.