Internet-Reklama Archiwa W WordPress
Podręcznik Stin prowadzić punktacji do sprzedaży reklam i reklam technologii Pobierz Teraz

Google reklama: co dokładnie blokuje chrom?

Mniej więcej w połowie drogi do 2017 roku, Google zrobił reklamę, co dalej 2018, niezwykle popularnej przeglądarki internetowej, Chrom, chciał zaszczepić bardziej rygorystyczne normy blokowania reklam. To oświadczenie wywołało spekulacje, jak wydawcy i reklamodawcy pozostały niezwykle dokładnie, jakie rodzaje reklamy będą zamykać się na Chrom, i jak Google będzie obsługiwać przestępców.

Czytaj

Facebook: reklamodawców opuszczając sieci społecznej?

Co najmniej, Facebook był w wiadomościach sporo w ostatnim czasie. I chociaż to nie może być zaskoczeniem dla wielu, rozmowa wokół platformy i jej zawartość jest jednym, że jest jeszcze bardzo ważne dla wydawców i reklamodawców. W ostatnich miesiącach Facebook został palenia w centrum uwagi opinii publicznej, a problemy pojawiły użytkowników-ochrona danych platformy-wyciek i potencjalnej roli w wyborach w USA w 2016. To jest udowodnione, aby być najbardziej ścisłą kontrolą umieścić na dowolną platformę w stosunkowo krótkim czasie usługi social media.

Czytaj

4 sposoby, aby kreator-reklama Walentynki z social media

Do istnienia social media, nie ma zbyt wiele przypadków. Tak wiele "dni", i wszystko obchodzić. Krótko mówiąc, był to czas, kiedy wydarzenia byli po prostu... czasami.

Czytaj

Ewolucja reklamy społecznej w świecie fałszywe reklamy

Sieci społeczne w dosłownym sensie stał się jego własny świat. I to nigdy nie było bardziej istotne dla reklamodawców. "Nuklearnej przycisku" tyrady Twitter, фейковых wiadomości i "trolli" na portalach społecznościowych krajobraz późnej, w wyniku czego wielu reklamodawców zastanawia się: "jak się tu znaleźliśmy?"

Czytaj

Pełną skalę kampania reklamowa bojkot na YouTube? Post Мортем.

boycottofyoutube.jpg

Jak ty, czytamy te artykuły w zeszłym miesiącu, grożąc pełna bojkot reklamodawców na YouTube w zeszłym miesiącu (na przykład tutaj), jesień z biednych redakcji kontroli. Było nam ciekaw, czy lista marek, które mówią, że oni rzeczywiście bojkotują przeszedł przez to. A co wpłynęło, że całkowita sprzedaż na YouTube? Wyniki zaskoczyły nas. Zamieszczone poniżej znajduje się krótkie podsumowanie.

Czytaj