5 nieporozumień na temat firmy Google blokowanie reklam, które wpływają na wydawców
Podręcznik Stin prowadzić punktacji do sprzedaży reklam i reklam technologii Pobierz Teraz

Blog Stin

5 Misconceptions about Google’s Ad Blocking that Affect Publishers

5 nieporozumień na temat firmy Google blokowanie reklam, które wpływają na wydawców

Wydawcy mogą jeszcze wiele do nauczenia się o blokowaniu Google Chrome bez reklam.

Mniej więcej w połowie drogi do 2017 roku, Google po raz pierwszy wyrazili zamiar wdrożyć nowe ogłoszenie blokowanie standardów na Chrom. Jako sposób, aby stworzyć bardziej przyjemne doświadczenie online dla wszystkich, firma Google ogłosiła, że, przyjdź lutego 2018 roku, zaczną blokować wszystkie reklamy na stronach, które nie są zgodne lepsze ogłoszenie z normami.

W lutym przychodzili i odchodzili, Stin myślałem, że to będzie przydatne do badania wszystkich naszych klientów B2B, aby uzyskać informacje zwrotne i zobaczyć, jak to wydawcy myślą o blokowaniu reklam Google i potencjalne konsekwencje może mieć na ich biznes.

W 1 kwartale 2018 roku, 28,892 reklamodawców kupiłem cyfrowy z B2B media. Ponadto, okazało się, że wśród wydawców B2B, część środkowa sprzedaży reklam od cyfrowych wyniósł 53%. Rozważając ten przyjęcie cyfrowych, jednak wyniki naszych badań okazały się bardzo intrygujące.

Jak się okazuje, po prostu wiedząc, jakie formy reklamy są blokowane na Chrom to nie tylko to, że wydawcy muszą zrozumieć. Istnieje wiele czynników, a wiele nieporozumień , które mogą prowadzić online-wydawca naruszać lepiej ogłoszenie standardy.

W naszym badaniu, natknęliśmy się na pięć bardzo różnych nieporozumień, które mogą powodować wydawca, aby wszystkie ich reklamy blokuje się na Google Chrom – coś, co wyraźnie miało duży wpływ na ich biznes.

 

Pięć nieporozumień na temat firmy Google blokowanie reklam, które wpływają na wydawców:

 

1. "Sprzedajemy reklamy na naszej stronie, a nie Google-strona".

Ten dodatek do przeglądarki blokujący reklamy nie jest specyficzne dla każdej strony - strony, web przeglądarki. Strony www od Google nie ma nic wspólnego z reklamowych ofert, chyba że strony za pośrednictwem przeglądarki internetowej Google chrome.

Aż użytkowników sieci studiuje strony na Chrom, każdy i każda strona może cierpieć z blokowania reklam. Oznacza to, że nawet jeśli wydawca nie wyświetlanie reklam na stronie, one mogą nadal być w naruszenie lepsze ogłoszenie z normami. Jeśli wydawca wyświetlania reklam na własnej działce, a ktoś odwiedza, że wydawcą serwisu przez Google Chrom, strona będzie poruszona blokady reklam.

 

2. "Nasze reklamy są do standardów".

Wielu wydawców uważa, że ich reklama nie spełnia standardów. Ale, na podstawie wyników badania, co może być nie tak.

W sumie 84% B2B wydawców obecnie oferują typy reklam, które są ograniczone chrom, w tym pop-upy, automatyczne odtwarzanie filmów reklamowych, duży lepki reklamy, i prestitial odliczanie reklam. Poniżej podane są typy reklam w Czerwonym rodzaju reklama jest ograniczona zgodnie z nowymi standardami w Chrome:

RestrictedAds

Rezultaty są o wiele bardziej interesujące niż to, również. 54% ankietowanych nie uważa, że aktualizacje Google Chrome będzie bolało swój biznes. Wśród tych respondentów, tym nie mniej, 87% obecnie oferują co najmniej jeden ograniczony format reklamowy, który wskazuje na to, że wydawcy, prawdopodobnie, muszą być odpowiednie.

 

3. "Nasza reklama sprawdza się na wątpliwej treści".

Firma Google w Chrome blokada reklam standardy stosuje się tylko do formatów reklamowych, a nie treści w tych reklamach. Aktualizacje zostały wykonane, aby poprawić reklamy internetowej, jak on odnosi się do naruszenia doświadczenia użytkownika z treści.

Na przykład, wątpliwe treści, czy nie, pojawiają się reklamy, będzie zawsze być ograniczony na Google Chrom.

 

4. "Corporate użytkownicy nie używają chrom".

W rzeczywistości, Google Chrom w tej chwili trwa ponad połowa światowej przeglądarka udział w rynku – przy czym niektóre źródła nawet powołując się udział w rynku 57%.

Mówiąc prościej, niezależnie od branży, niezależnie od tego, kto wydawca ogłoszenie zakupie klienci mogą być, każdy wydawca współpracuje z chromem użytkownikom, czy rozumieją to, czy nie – z-za chromu, zdecydowanej dominacji na rynku.

Drugi co do wielkości rynek akcji należy obecnie na safari tylko na 15%, więc to jest błąd, to nie tak, że każdy wydawca musi mieć na uwadze, B2B lub w inny sposób.

 

5. "Jeśli reklama wygląda inaczej, użytkownicy będą przełączać się od chrome."

W większości przypadków, gdy internauta odczuwa jakieś banialuki, oni będą obwiniać miejscu byli na długo przed tym, jak przeglądarka moja wina, że oni odwiedzają tę stronę.

Jest to również o wiele mniej prawdopodobne, że użytkownik internetu nie zauważy reklamy znikają, w przeciwieństwie do reklam. Jeśli Google naprawdę usuwając najmniej preferowany reklamy w internecie, jest mało prawdopodobne, że użytkownicy będą od razu zauważyć, że zniknęły.

 

 

Więc, jakie rozwiązania dla wydawców?

Nieporozumienia w bok, istnieje kilka rozwiązań, aby wszyscy wydawcy mogą podjąć, aby zapewnić, że nie będą one naruszać lepiej ad standardów na Google Chrom.

 

Sprzedam Ojczysty

Google lubi rodzimych reklam, i z dobrego powodu. To doskonale wpisuje się w scenariusz, do czego oni dążą do osiągnięcia z realizacją lepiej ogłoszenie standardy.

Reklama natywna - to bardzo dobrze zintegrowane, a więc znacznie mniej szkodliwe niż inne formy reklamy. To również może być sprzedany w wielu internetowych kanałów, w tym telefony, wideo i social media.

W końcu reklama natywna korzyści wszystkich uczestników – wydawców, reklamodawców i czytelników.

 

Sprzedam kliknąć na odtwarzanie wideo

W Google Chrome jest teraz, ograniczające korzystanie z automatycznego odtwarzania wideo reklamy z dźwiękiem. Wideo-reklama, jednak nadal bardzo atrakcyjny format reklamowy z wysokim popytem wśród reklamodawców. Rozwiązaniem jest tutaj dla wydawców, aby w przyszłości użyć kliknij gry wideo reklamy.

Naciśnij przycisk, aby odtwarzać wideo można użyć oprócz rodzimych treści, co sprawia, że bardziej wydajne. I jak ojczysty, naciśnij przycisk, aby odtwarzać wideo mogą być sprzedawane w wielu internetowych kanałów.

Wideo reklamy również nie tak drogie, jak to było kiedyś, co sprawia, że znacznie łatwiej dla wydawców, aby dodać wideo w swoje propozycje reklamy. Jest to szczególnie ważne dla wydawców w segmencie B2B, ponieważ nie trzeba rozbić bank, aby zainwestować w film.

Istnieje wiele wydawców, aby wiedzieć, kiedy patrząc w Google w Chrome blokada reklam aktualizacji, ale przycisk do odtwarzania filmów i reklama natywna służą wspaniałe przykłady rodzajów reklam, które są akceptowane wszędzie, tak samo jak i jaka reklama będzie zapotrzebowanie poruszać się do przodu.