Oprogramowanie Reklama Archiwa - Wordpress
Podręcznik Stin prowadzić punktacji do sprzedaży reklam i reklam technologii Pobierz Teraz

Nowe trendy w reklamie: pakiet audio reklam

Jak i każdej sprzedaży reklam lub reklam technologii profesjonalista wie, popyt na inwentaryzację oprogramowania ogłoszenie wznosi się na różnych platformach. I z ostatnim Pandory wiadomości, jest oczywiste, że audio-platform teraz, korzystając ze wszystkich zalet procesu, jak również. Pandora teraz, po raz pierwszy, oferujemy prywatny rynek (PMP) dla oprogramowania audio-reklamy, to, co wielu uważało długo czekać. Choć w branży audio nie zawsze dostaje taką samą ilość światła jak i inne formaty, w związku z programowego-reklamy, pełna wpisowe Pandory może zmienić.

Czytaj

Bezpieczeństwo marki: jaka agencja mówi twój klient?

W 2017 roku, pojawiło się wiele pytań na temat reklamodawców i treści, które są otoczeni.

Niektóre marki zobaczyli ich reklamy wzdłuż zajętych brudnych treści, i dlatego dyskusja marka bezpieczeństwa w programowego-reklamy zaczął zdobywać znacznie więcej trakcji.

To był bardzo potrzebny rozmowy, który jeszcze nie miał właściwego światło świeciło na nim.

Stin postawił w stałym dążeniu, aby utrzymać rozmowę porusza się do przodu, stale.

Przypomnijmy, że 9 listopada 2017, spędziliśmy grupowe wydarzenie, przejrzystości i zaufania: to, że przyszłość wygląda w programie świecie.

Czytaj

Programowego-reklamy Stin słownik

W poprzednich postachwspomniano, że pełne zrozumienie programów reklama może być trudne do osiągnięcia.

Jedną z przyczyn tej trudności jest to, że oprogramowanie wykorzystuje słownik terminów, rzadko spotykane w innych miejscach.

To jest niezwykle ważne dla wydawców, aby w pełni zrozumieć korzyści i proces programowania, jednak.

Pomimo niektóre marki dbanie o bezpieczeństwo na drodze, programowego-reklamy nadal jest bardziej skutecznym sposobem, aby kupić i sprzedać w internecie adware przestrzeni - i to tylko będzie nadal się rozwijać.

W celu dalszego zerwania proces i uczynić go jak najbardziej do strawienia, jak to możliwe, zebraliśmy listę definicji, aby zabrać cię do przodu - a może wrócimy do naszych poprzednich postów.

Znając specyfikę każdego słowa może sprawić, proces w całości jest znacznie łatwiejsze.

{{KTA('b993fa94-5180-4368-8042-d508059115f0')}}

Czytaj

Zrozumienie programów: wybór płci cena

A to jest bardzo ważne dla wydawców, aby zrozumieć, jak tytuł aukcji dzieł, to jest nie mniej ważne jest to, że oni rozumieją, jak zmusić go do pracy na nich.

W naszych poprzednich postach, staraliśmy się uprościć proces programowy-reklamy.

Najpierw pokryte tradycyjny proces waterfalling, potem przeszedł przez innowacje tytułu transakcji.

Jeśli jeszcze nie czytałam te posty, radzimy zacząć jeść, zanim zaczniesz czytać dalej.

Po przeczytaniu naszego poprzedniego artykułu, można by pomyśleć: "wszystkie te rozmowy o cenie podłoga... ale skąd ja wiem, że moja cena powinna być w rzeczywistości?"

Jest to bardzo ważna kwestia, aby utrzymać w umyśle. Tytuł aukcji jest bardzo innowacyjny proces, ale wydawcy mogą tylko naprawdę zmaksymalizować ich najwięcej, jeśli proces odbywa się prawidłowo.

 

{{KTA('0965f81c-5b53-4579-b016-5a4d1967087f','justifycenter')}}

Czytaj

Zrozumienie Programów: Tytuł Aukcji

Tytuł aukcji jest najnowszym osiągnięciem w świecie oprogramowania reklamy.

To rozszerza tradycyjne "waterfalling" sposób jeszcze bardziej skuteczny proces, który jest lepszy z punktu widzenia maksymalizacji wartości reklam dla wydawców.

Jeśli nie jesteś pewien, że waterfalling jest i jak to działa, proponujemy przeczytać poprzedni post wcześniej, niż iść do przodu.

Czytaj

Przewodnik dla początkujących do programowego-reklamy

W każdej dziedzinie, w każdej branży, i w prawie każdy sposób, świat nadal poruszać się bardziej w stronę zautomatyzowanych procesów.

Dla wydawców wypełniając online reklamowego wprowadzenie automatyzacji, zaprezentowała skuteczności, wcześniej nie dostępne. Lepiej zoptymalizować powierzchnię reklamową, z bardziej stabilne lokalizacji, zmniejszenie strat zapasów, i powyżej gwarantowane dochody na te zasoby.

 

Ręce-Ogłoszenia Kupna

Do automatyzacji, wydawcy zobaczyli dużą część swojego reklamowej zniknie. W istocie, to zajęło więcej czasu dla nich, aby wypełnić mniej miejsca reklamowe.

Przed wprowadzeniem automatyzacji, ogłoszenie zakup został człowieka na podstawie procesu.

Dla każdego pojedynczego wykorzystania, kupujący i sprzedający muszą się spotkać, porozmawiać, umówić się i ustalenia szczegółów transakcji. Tutaj wchodzi wypełniony ręcznie sn i zamówień wstawiania.

Dokumentację i negocjacje człowieka, jak można sobie wyobrazić, zajmowały dużo czasu, zarówno dla kupujących AD i sprzedawców.

Czytaj

Oprogramowanie ojczysty: kolejny krok w reklam displayowych

Tak, że oprogramowanie ojczysty?

Oprogramowanie native pozwala lepiej zintegrować się z publicznością wyświetlanie modeli.

 

W симбиотическом Europejskiej wyświetlacza, kochanie, i oprogramowanie, oprogramowanie rodzimych marek pozwala kontrolować więcej do swoich postów, jednocześnie produkując podawania reklamy.

 

Czytaj

Komu można zaufać: sprzedam-skutki sukces na fali bezpieczeństwa

Kiedy "the Times" opublikował swoje śledcze wnioski na marki pojawiają się ekstremistyczne, rasistowskie, religijne i/lub politycznie подстрекательских treści na YouTube, wysłał fale uderzeniowe przez cyfrowy reklamowy krajobraz.

Przez długi czas, programowego-reklamy był czarnoksiężnikiem, zapewnienie reklamy zostały umieszczone w krainie Oz (dostęp do internetu).

Przejrzystość była niska, a wyniki słabe, ale dla wielu reklamodawców, oczy były oczy - tak długo, jak zostały one osiągnięte, praca została wykonana.

Ogłoszenia kryzys zmienił się diametralnie.

 

Czytaj