3 wynos z oprogramowania IO kwiecień 2018
Podręcznik Stin prowadzić punktacji do sprzedaży reklam i reklam technologii Pobierz Teraz

Blog Stin

3 Takeaways from Programmatic IO April 2018

3 wynos z oprogramowania IO kwiecień 2018

AdExchanger oprogramowania we/wy jest największym zgromadzeniem w świecie marketingu na podstawie danych ekosystemów. To pół-coroczna impreza tym razem odbyła się w San Francisco w kwietniu 10-go i 11-go, jak prawie 3000 specjalistów i ekspertów dzielili się historiami i wnioski o ich doświadczeniu oprogramowanie media i reklama, jako kupujący i sprzedający-strony równania.

Rozmowy trwały wiele tematów związanych z oprogramowaniem, z dogłębną patrzy na platformy zarządzania danymi (DMP), przejrzystość, innych danych, oprogramowania na noclegi, a także inne aktualne tematy, takie jak Facebook i sztucznej inteligencji.

Wśród prelegentów znaleźli się członkowie Meredith, New York Post, Rey, Pandora, Spotify, w istocie, przysięgą, 360i drukarka, żywa naród, ИПГ Mediabrands, Conde nast, GroupM, Box, New York Times, Facebook, Uber, Google, i wiele, wiele więcej. Członkowie Stin obecni byli również do dyskusji na temat obecnego i przyszłego stanu programowych mediów i reklamy.

Spójrzmy na trzy Stin selekcj z oprogramowania April wejścia/wyjścia:

 

1. Jakość innych danych wymaga poprawy.

W centrum uwagi była przepięknie mieniły się na stan innych danych w ostatnich tygodniach, głównie ze względu na Facebook poruszać, aby uniemożliwić dostawcy danych od orientacji bezpośrednio na ich platformy – bezpośrednia reakcja na kłopoty mają do czynienia z politycznymi danych firma, Cambridge Analityka.

Wielu mówców na imprezie powtarza się pomysł o tym, że pobrane dane nie żyje, ale on po prostu potrzebuje poprawy. "Pobrane dane tu zostać – jeśli jest wysoka-jakości" - powiedziała Alicja Lincoln, wiceprezes informacji o zasadach i zarządzanie na MediaMath.

Problem z innej docelowe, jak zwykle, jego brak czystości. Alicja Lincoln i Patrick Siler, dyrektor generalny z Gigya, omówili przykłady tego, jak są one zniekształcone innych firm dane ekosystemu bardzo niedokładne dane, że Sylar dodał, że "marek pracujemy z, zdając sobie sprawę, że bezpośrednie cyfrowe połączenie z konsumentami-to bardzo ważne. W rzeczywistości, jest to kluczowy czynnik".

Ważne jest również, aby pamiętać, że wspólnych zasad ochrony danych (GDPR) w ŝycie w maju 2018 roku. I choć to nie znaczy, że marki będą starać się wzmocnić ich danych, to fakt, że pytanie, większość marek nie mogą żyć entriely na danych. Wciąż muszą korzystać z innych firm dane uzupełniające ich strategie reklamowe.

W GDPR pomoże promować innej partnerstwa w dobrym kierunku, a nie eliminować je. Pobrane dane, najprawdopodobniej jest tutaj, aby zatrzymać, ale na pewno wymaga poprawy.

 

2. W noclegi programowy ciężka praca.

Uber, Ubisoft i "Байером" były trzy najbardziej typowych przykładów programów w sektorze użyteczności publicznej. Wszyscy dzielili się opowieściami o tym, jak ich niedawny mieszkaniowo wysiłki rozwijały się.

Bennett Розенблат, dyrektor programowy wyświetlacz dla Uber, omówiono niektóre z implementacji Uber z podjęciem rzeczy w domu.

Розенблат najpierw mówili o Uber "dwukierunkowej" przedstawicielstwa. W czasie, gdy korzystają z agencji do rozpoznawalności marki kampanii, oni sami się egzekucji strategii mobilnej. W trakcie wykonywania tak, uczą ich Agencje trochę o tym, jak ich strategii mobilnej pracy, podczas gdy agencja, uczy ich jak uruchomić skuteczną rozpoznawalność marki kampanii.

Zajęło trochę czasu, aby Uber do tworzenia tego typu partnerskiej agencji, jednak. Розенблат oświadczył, że największy Uber niestety w obudowie i wysiłku, "być zbyt sceptycznie agencji partnerstwa i czekać zbyt długo, aby doprowadzić ich". On zaczął mówić, że negatyw, który niektórzy doświadczają się do agencji w ogóle nie jest prawdą, i że Uber musi być bardziej otwarci w stosunku do agencji partnerstwa.

Podstawowe realizacja Uber z dodania ich wysiłki w domu, polega na tym, że to naprawdę ciężka praca.

Agencje stają się coraz bardziej szczerzy ze swoimi modelami wyceny, i Uber teraz zdaje sobie sprawę, jak wiele pracy to po prostu zrobić, z, papieru, do stosowania siły nabywczej i utrzymanie ad-serwera relacje.

"W 5-10% агентская komisja w rzeczywistości nie jest tak źle," w oczach Uber-tych, po tym jak zobaczyłem, ile pracy potrzeba, aby zbudować w domu polecenia. Ostatecznie, Uber dowiedzieć się, że istnieje o wiele więcej, aby przyciągnąć MEDIA, zakupy do domu, to po prostu media zakupem.

 

3. Telefon handlowy boom w Chinach może być symptomem nadchodzącego dla nas.

"Dzień kawalerów" równa w Chinach do tego, że Czarny piątek i Cyber poniedziałek w USA – dzień dla niezapomnianej sprzedaż detaliczna w typowo powolna część roku.

Dzień kawalerów odbędzie się 11 listopada (11/11) i pierwotnie oznaczało być dzień, kiedy ludzie świętują jeden. Jednak z biegiem czasu stało się głównym detalicznej promocja Alibaba, e-commerce i detaliczna internetowego potentata.

W 2017 roku w Dzień kawalerów zobaczyłem niesamowitą 25.3 mld$, czyli o 40% więcej niż w poprzedzającym roku. Zaskakujące, Alibaba jeden dzień sprzedaż wzrosła o połowę, co Cyber poniedziałek i Czarny piątek w połączeniu w 2017 roku.

Dyskusja na oprogramowanie enter-wniosek nie tylko o singli dnia sprzedaży, jednak, ale bardziej o sprzedaży mobilnej. Chyba najbardziej widoczna część z 25 mld dolarów, że 90% tych sprzedaży odbył się na telefon – około 22,5 mld usd. W miesiącu listopadzie, przeciętny człowiek w Chinach spędziliśmy 3 godziny na zakupy na telefon, gdzie, jak przeciętny amerykanin spędził tylko 56 minut zakupów na telefon.

Podczas gdy Dzień kawalerów 2017 był niesamowity wyczyn sam w sobie, jest także potencjalnym symptomem nadchodzących dla nas mobilnych zakupów.

Na Cyber poniedziałek w 2017 roku, zobaczyliśmy, 6.59 mld$, $2 mld, z których odbyły się na urządzeniach mobilnych, telefonach sprzedaży na poziomie około 33%. To nikła ilość w porównaniu z Chinami, ale pokazuje znaczne możliwości rozwoju.

Jeśli przerwa między mobilnych i całkowitej sprzedaży zmniejsza się znacznie w USA , a następnie telefony możliwości będzie niebo rakieta dla reklamodawców, czyli nam reklamy mobilnej rynek może stać się niewyczerpanym źródłem możliwości listopadzie 2018 roku i dalej.