7 wskazówek na temat pisania skutecznych sprzedaży e-mail fabuły
Podręcznik Stin prowadzić punktacji do sprzedaży reklam i reklam technologii Pobierz Teraz

Blog Stin

7 Tips for Writing Effective Sales Email Subject Lines

7 wskazówek na temat pisania skutecznych sprzedaży e-mail fabuły

Według HubSpot statystyki z 2017 r., 86% specjalistów wolą korzystać z poczty e-mail do komunikacji dla celów biznesowych. Z tym przychodzi i dobre i złe wieści dla menedżerów sprzedaży.

Złe wieści? No, tam zawsze będzie mnóstwo konkursów, gdy próbuję się połączyć z perspektywy e-mail. Jako sprzedawca, musisz znaleźć sposób, aby wyróżniać się w niekończącym się morzu, głównie nieprzeczytanych wiadomości e-mail.

Dobre wieści? Praktycznie każdy z perspektywą na planecie Ziemia może być osiągnięte za pomocą poczty e-mail. I choć stał w swojej skrzynce pocztowej-nie jest to łatwe zadanie, potencjalne możliwości przez e-mail jest ogromna.

To jest to, co sprawia, że list ważna umiejętność dla każdego przedstawiciela handlowego, aby doskonalić – zwłaszcza e-mail, w temacie wiadomości. Chwytliwe, naciśnij przycisk-godny temat jest najbardziej wpływowym czynnikiem wiodącym perspektywy, aby kliknąć i otworzyć swój adres e-mail.

Tak więc, jak napisać skuteczny list sprzedaży tekst tematu wiadomości e-mail? Jak się okazuje, istnieją różne podejścia do przedstawicieli handlowych, aby wziąć pod uwagę.

 

7 wskazówek na temat pisania skutecznych sprzedaży e-mail fabuły

 

1. Upewnij się, że jest to odpowiednia długość.

Upewniając się, że twój adres e-mail fabuła jest prawidłowa długość to sposób zapewnienia zwięzłości i jasności. Ważne jest, aby upewnić się, że fabuła nie jest zbyt długa, gdzie twoja wiadomość może być zniekształcony lub zbyt krótkie, gdzie twoja wiadomość może nie mieć wystarczająco dużo czasu, aby rezonans.

Spróbuj i upewnij się, że twój temat można przeczytać w całości, w podgląd na urządzeniu przenośnym, ponieważ około 35% od profesjonalistów sprawdzić e-mail na swoim urządzeniu mobilnym[*] – liczba zapewne wzrośnie.

Zazwyczaj 5-10 słów motyw jest dobry poziom, do którego dążymy. To daje wystarczająco dużo miejsca, aby umieścić potężny sygnał, a także daje wystarczającą ilość informacji.

Ponadto 69% badanych odbiorców e-mail raport przez e-mail jako spam, oparty na temacie tylko[*], w ten sposób robi swoją wartość wiadomo, wyraźnie i szybko-to jest bardzo ważne. Trzymać się jednej myśli i wyrazić ją wyraźnie. Gdy perspektywa czyta twoje tematy, muszą mieć dobre pojęcie o tym, co jest w środku listy.

[*] 15 list statystyk, które tworzą przyszłość

 

2. Personalizacja.

E-maile, które przychodzą z polecenia przez e-mail lub "noreply" adres e-mail znacznie mniej osobistego, i, jak zwykle, jest mniej prawdopodobne, aby być wciśnięty. Upewnij się, że Twój "od" i nazwisko oraz adres e-mail swoje imię i nazwisko oraz adres e-mail. Pokazując swoje perspektywy, że to naprawdę jest po prostu człowiek, po prostu trzeba dotrzeć, będą bardziej skłonni do klikania.

Jeszcze jeden świetny sposób, aby spersonalizować swój e-mail, aby używać nazwy swojego potencjalnego klienta w temacie. Wyjęcie swoje imię i nazwisko do wiadomości, być może, lepiej złapać ich oczu i czyni je bardziej podatne, aby otworzyć wiadomość e-mail. On pokazuje im, że troszczysz się o nich, i dbać o to, by im podali, i że wziął czas, aby zbadać, kim oni są.

 

3. Włączyć pokoje.

Jeszcze jeden świetny sposób, aby dać się złapać na oczy perspektywy włączenia cyfr w wierszu tematu wiadomości e-mail. Można użyć statystyki, aby przedstawić treść wiadomości, że coś z nowości jest to, że ma związek z perspektywy interesów, lub to, co wprowadza lista – czyli 5 rzeczy w każdym ogłoszeniu sprzedawca powinien robić każdy dzień.

Pokoje daje możliwość być zdobią proste, reprezentuje bezpośrednie znaczenie i informacje dla swojej perspektywy. Należy zawsze starać się, aby jak najszybciej dostarczyć wartościowego e-mail i za pomocą liczb jest jednym z najbardziej skutecznych sposobów, aby to zrobić.

 

4. Wykorzystaj czasowniki czynnościowe.

Wykorzystując czasowniki czynnościowe w wierszu tematu wiadomości e-mail można zaszczepić poczucie pilności w perspektywie, zmuszając ich do (mam nadzieję), naciśnij i zaangażowania.

Jeśli szukasz konkretnych działań z twojej perspektywy, niech wiedzą. Jeśli chcesz rozpocząć rozmowę lub zadać im pytanie, wyrazić to, co w temacie. Jeśli klient wie, że jest od nich e-mail, mogą być bardziej skłonni do klikania.

 

5. Zadać pytanie.

Można również użyć swój temat do refleksji. Jednym z najlepszych sposobów, aby wywołać myśl, aby zadać pytanie.

Pytania oferują wiele wszechstronność, jak również. Zadając pytanie w temacie wiadomości wiersza, możesz skontaktować się z bólu-punkt perspektywa ("trudny czas, łączący z Oka?"), można wyróżnić konkretne korzyści własne zdanie ("jakie informacje trzeba będzie szukać od perspektywy?"), albo możesz zaproponować swój prospekt lub innej formie odpowiednich branżowych wiadomości lub informacji ("czy wiesz, że...?").

Pytanie twojemu potencjalnemu klientowi pytanie z samego początku pozwala szczyt ich zainteresowanie i ciekawość, jak mają zamiar czytać wiadomości e-mail. Jest to sposób dla ciebie, aby przedstawić pomysł w trybie otwartym, zmusić czytelnika do poszukiwania odpowiedzi w środku.

 

6. Anegdota.

To, oczywiście, dobrze, aby być z poczuciem humoru w sprzedaży e-maili, jako żart lub jest używana gra słów ma stosunek do treści e-mail. Każdy lubi się pośmiać, ale nie chcesz też odebrać wiadomości, na którą faktycznie staram się przekazać.

Istnieje również cienka granica między chwytliwe i banał. Jeśli masz zamiar być z poczuciem humoru, zrobić coś, co jest twoje prawdziwe poczucie humoru. Nawet kiedy żartuję, ale muszą zrobić wszystko, aby zaprezentować się w uczciwym świecie.

 

7. Upewnij się, że jest to ważne.

Wreszcie, wszystkie powyższe wskazówki, to ważne, aby utrzymać się na bieżąco na indywidualny kontakt, co zabieraj rękę do. W końcu, jeśli twój żart, statystyki, lub pytanie ma się nijak do osoby otrzymującej swój e-mail, więc nie ma powodu, dla nich, aby kliknąć.

Jeśli twoje sprzedaż szybko w wierszu tematu takich wiadomości dostaje za coś bardzo istotne i przydatne dla twoich partnerów, będą pewni, że otworzyć i prowadzić.

W końcu, z odpowiednią ilością badań i przygotowania, sprzedaży e-mail fabuły może doprowadzić cię do sukcesu w sprzedaży w 2018 roku i dalej.