5 Korzyści sprzedaży reklam wywiadu
Podręcznik Stin prowadzić punktacji do sprzedaży reklam i reklam technologii Pobierz Teraz

Blog Stin

5 Benefits of Ad Sales Intelligence

5 Korzyści sprzedaży reklam wywiadu

W bieżących rynkowych sprzedaży reklam i powtórzeń powinny robić więcej, niż kiedykolwiek wcześniej. Są one, jak się oczekuje, będzie bardziej ekscytujące, imponujący, indywidualnych zabaw z ich perspektywy. Co wymaga intensywnego badania i informacji, ale powtórzeń mniej czasu, niż kiedykolwiek, aby wydać na naukę tej informacji i żywic.

Oto, gdzie znaczenie sprzedaży inteligencji jest w miksie. Ale co konkretnie analitycy sprzedaży?

Analitycy sprzedaży można uznać za technologie i aplikacje, które zbierają dane w domu, wnioski i informacje dla powtórzeń, aby korzystać w podsycaniu ich udanych sprzedaży. Ogłoszenia sprzedaży inteligencja-to technologie i aplikacje, które zbierają i wewnętrznych danych, wnioski i informacje odnoszące się do branży reklamowej.

Gdy kogoś prosić o określenie "wywiad sprzedaży", można uzyskać różne odpowiedzi, bo to może oznaczać różne rzeczy dla różnych sprzedawców i wydawców. Każda drużyna otrzymała wykorzystuje w sprzedaży reklam inteligencji nieco inaczej, co czasami może zrobić definicja nieco mętny.

Rzecz w tym, że istnieje wiele różnych funkcji, które człowiek otrzymuje podczas korzystania z narzędzia sprzedaży reklam i analitycy.

Tak więc przy ustalaniu ogłoszenia sprzedaży inteligencja jak technologia, która zbiera i domów informacje i wnioski' jest dokładne, istnieje wiele bardziej konkretne kawałki układanki. Istnieje pięć głównych korzyści, które każdy zespół sprzedaży należy szukać w ich wywiadowczych narzędzi sprzedaży. Wszystkie te korzyści przynoszą przedstawiciele różnych, poszczególnych części informacji.

 

5 Korzyści sprzedaży reklam wywiadu

1. W czasie rzeczywistym Wiadomości i aktualizacje

Narzędzie sprzedaży reklam i wywiadu powinny zapewnić ci odpowiednie informacje wokół branży reklamowej. Nowości i aktualizacje mogą być specyficzne dla całej branży reklamowej, promocyjnej marki, czy nawet danej osoby.

Branża aktualizacje i nowości mogą składać się z nowych trendów rynkowych, zmian przepisów prawnych lub ograniczeń, lub cokolwiek innego, co może mieć wpływ na przemysł w ogóle.

Marki/firmy aktualizacje mogą obejmować zmiany w instrukcji, firma, dodatków lub skrótów, rebranding wysiłki, wersje produktów, lub fuzji i przejęć.

Aktualizacje, które są specyficzne dla poszczególnych kontaktów można zmiana roli, promocjach, lub przechodzi w nową firmę.

Do każdego ogłoszenia sprzedaży rap, to ważne jest, aby pozostać na szczycie wszystkich informacji. Czas potrzebny do tego, jednak sprawia, że ogłoszenia o sprzedaży wywiadu niezwykle pomocne. W końcu narzędzie w sprzedaży reklam inteligencja zawsze musi przynosić ci ważne informacje z branży, konsekwentnie i w czasie rzeczywistym.

 

2. Kontakty

Wyszukiwanie kontaktów-jest to jedno z największych cech narzędzia sprzedaży reklam i analitycy.

Jedna z najbardziej receptorów dla działu sprzedaży-to wiedzieć, do kogo się zwrócić w perspektywy firmy, a tym bardziej, wiedząc, jak do nich dotrzeć. Za ogłoszenie sprzedaży wywiadu, że informacja powinna być zawsze dostępna i aktualizowana na bieżąco.

Sprzedaż rypsy ogłoszenie Szukam media zakupem kontakty można zapisać za pomocą narzędzia sprzedaży-analitycy, tak jak badania już wykonane za nich. Po prostu mogą uzyskać dostęp do ich inteligencji, aby znaleźć potrzebne im informacje, takie jak adresy e-mail, numer telefonu, tytuł pracy, więzi społecznych MEDIÓW, i wiele więcej. 

3. Kampanii Kreatywnego

Będąc w stanie zobaczyć zupełnie niedawno kampania oszczędny w kontekście daje powtórzeń okno w tym, że marki reklamowa trendy, jak i to, że typ treści, które są zwykle reklamują i jakie publikacje są, jak zwykle, reklama.

Wziąć Pepsi na przykład. Pepsi reklamuje na różnych platformach, w tym , telefonu, wideo i wyświetlacza. W pitching Pepsi, rep możemy umieścić telefony-ciężki, cross-platform strategia.

PepsiCreative

4. Wywiadowczy Informacje

Co jest chyba najbardziej czasochłonne zadanie dla sprzedaży reklam i rap? Poszukiwań.

Scoring leadów, zarządzanie wewnętrznym CRM i ranking i badanie perspektyw zajmuje masę czasu. Narzędzie sprzedaży reklam i analitycy mogą zaoszczędzić wiele godzin w trakcie, jednak.

Ogłoszenia sprzedaży narzędzia business intelligence wskazują, której przedstawiciele reklamodawcy mogą być ponownie dostępne, i którzy są gotowi kupować. Narzędzie sprzedaży analitycy również może pokazać powtórzeń, jakie reklamy perspektywy chcesz kupić. Wiedząc, że marka perspektywa aktywnie chcesz kupić wideo reklamy, na przykład, bardzo konkretnych, przyjacielską informacje o tym, że przedstawiciel handlowy może wykorzystać do podłączenia do tej perspektywie.

 

5. Prognostyczny Analiza

A jest to ważne dla przedstawicieli w celu uzyskania niezbędnych danych w branży od ich inteligencji narzędzie to jest również ważne dla tego narzędzia, aby dopasować je do potrzeb.

Nie tylko narzędzie sprzedaży reklam i analitycy dopasować własny rap musi, może również dokonać prognozy i propozycje oparte na klienta i trendy rozwoju branży. Tak więc, nawet jeśli sprzedający nie może dyktować, czy ujawnić zmiany wokół nich w odpowiednim czasie, środki wywiadu powinny być w stanie. Narzędzie sprzedaży reklam i analitycy, oprócz oszczędności powtórzeń godzin badań, również powinny być giętki w jego użyciu.