4 wyniki szczytu dyrektor generalny Connectiv 2018
Podręcznik Stin prowadzić punktacji do sprzedaży reklam i reklam technologii Pobierz Teraz

Blog Stin

4 Takeaways from Connectiv CEO Summit 2018

4 wyniki szczytu dyrektor generalny Connectiv 2018

W Connectiv dyrektor generalny szczyt jest corocznym wykonawczego rekolekcje, które zrzesza liderów w B2B przestrzeni medialnej. Impreza odbywa się dla menedżerów, prezesów, menedżerów zespołu, kadry kierowniczej i przedsiębiorców z informacji biznesowych, oprogramowania i firm technologicznych, aby się spotkać i porozmawiać o tym, jak podnieść przemysł na nowy poziom.

Szczyt Connectiv 2018 odbył się w Nowym Orleanie, w stanie Luizjana. Sponsorzy składała się z liderów w B2B i media-przestrzeń:ConnectivCEOSummitSponsors

Wśród tych autorów było wielu wielkich mówców i liderów opinii, przedstawiając informacje i wnioski, aby pokazać, jak na rynku B2B się zmienia, i jak MEDIA i sprzedaży firm może odnieść sukces w ponad технологизация infrastruktury.

Wiele uwagi na spotkaniu zwrócono na zmiany w przyzwyczajeniach kupującego i integracji danych i technologii w codziennych warunkach sprzedaży. Wśród kilkunastu prezentacji, jednak było wiele różnych pomysłów, aby odebrać z imprezy.

4 wyniki szczytu dyrektor generalny Connectiv 2018

1. Zachowanie kupującego zmienia.

Steve introligator, założyciel i prezes digital media-szkolenie zadał następne pytanie do publiczności:

Świat się zmienił. Sprzedaży i marketingu zmieniły się. A u ciebie?

W swoim przemówieniu, introligator zauważyć wiele powodów, dlaczego sprzedaży krajobraz tak się zmienił, dla działów sprzedaży, opierając się na wielu danych statystycznych:

 

  • 94% klientów B2B przeprowadzić pewną badania w internecie, zanim robić biznes, zakupy, z 55% spędzają online-badania, co najmniej połowę swoich zakupów.
  • To trwa średnio 18 połączeń kontaktować się z kupującym.
  • Tylko 24% sprzedaży e-maili otwierają.
  • 90% top-sprzedaż osób teraz korzysta z mediów społecznościowych jako część swojej strategii sprzedaży. I dla przedstawicieli handlowych, którzy inwestują w social media, 64% z nich osiągnęły swojej drużyny limit – w porównaniu z tylko 49% powtórzeń porażki swojej drużyny kwot, które nie korzystają z mediów społecznościowych.
  • Połowa przychodów pod wpływem portalach społecznościowych, w 14 wspólnych gałęziach przemysłu, w tym oprogramowania, opiece zdrowotnej, marketingu i reklamy.


Te statystyki pokazują kilka rzeczy, ale przede wszystkim pokazują, że zachowanie kupującego znacznie się zmienia w świecie, w dużej mierze napędzany przez social media i technologii. Najważniejsze rzeczy dla zespołu sprzedaży robić, B2B i inaczej, aby upewnić się, że są one odpowiednio dostosowywać się do zmian w samym rynku.

Introligator zasugerował, że sprzedaż zespołu bardziej osobiste podejście do perspektywie interakcji, powołując się na e-mail, social media, telefoni imprez firmowych jak świetne sposoby, aby osobiście dotyczą i przyciągnąć potencjalnych klientów.

"Sprzedaż-sportu wyczynowego – wszystkie wyścigi, aby poprawić" - powiedział introligator. Czy jest to e-mail, sieci społecznościowych, telefonicznie, lub jeszcze gdzie, on uważa, że sprzedawcy powinni skupić się na ich słowa, czasi optymalizacja dostosowania do zmienionych zachowania nabywców w branży mediów.

 

2. Naukowcy danych dochodów.

Denis Hecht, dyrektor ds. analiz biznesowych na farmie historia MEDIÓW, zaczął swój występ z wycieczkę w historii firmy.

Kluczem do ich sukcesu? Danych.

Na farmie magazyn został założony w 1877 r. Wilmer Atkinson, Filadelfia quaker rolnik, który chciał dać "praktyczne porady dotyczące poprawy życia chłopów, żyjących w odległości dnia drogi od Filadelfii." Dziś, nieco ponad 140 lat do mieszanki, jednak Hecht powołał się na farmie magazyn jak "Omni-kanał informacji o firmie," i mówi, że inne firmy muszą przejść na podstawie danych z modelu biznesowego.

Według Hecht, nauka o danych, "koncepcja ujednolicenia statystyk, analizy danych i związanych z nimi metod, aby zrozumieć i przeanalizować rzeczywisty zjawisk z danymi." I jeśli ktoś jest zainteresowany , dlaczego powinny one zawierać dane nauki w swoim biznesie, Hecht włączył cytat z Nick padł, dyrektor marketingu "САБМиллер":

"Opinia przeciwko opinii, lat stażu pracy Zwycięstwa.
Opinia przeciw danych, danych wins.
Danych w odniesieniu do danych, dane, wygrywa."

Hecht mówi, że to, dlaczego wszystko musi być korzystanie z danych nauki. Wystarczy, aby wygrać.

W pewnym sensie, rzecz w tym, że informacje nie mogą być obalone, i lepiej informacje na pewno. W prostym rozumieniu, jest to sposób, aby odrzucić opinie i używać tylko prawdziwe, kol-strona dowód, aby analizować swoje wyniki i zoptymalizować swoją strategię na przyszłość.

Dane nauki pozwala media firmom bardziej efektywnie rozwiązywać problemy, zaoszczędzić czas i zwiększyć dochody poprzez lepsze analizy, dokładności i proces optymalizacji.

 

3. Cyfrowa rewolucja trwa.

Byron Matthews, dyrektor Miller Heyman grupy, wystąpił z referatem na temat "Kształtowanie kultury wzrost" B2B w branży mediów.

Matthews ponownie omówili stan zmienić, że MEDIA obecnie znajdują się na. Powołał się on na to, że niektórzy mówią, jest czwartą wersją rewolucji przemysłowej – tak zwanej "rewolucji cyfrowej".

DigitalRevolution

Przy omawianiu wpływu rewolucji cyfrowej, powiedział Matthews, że oddziaływanie to dziesiątki razy, że internet rewolucji, które miały miejsce w 1990 roku. Co oczywiście oznacza ogromny konieczność dla firm, aby dostarczać odpowiednich ludzi, procesy i technologie, aby rozwijać się w dzisiejszym cyfrowym rynku.

Matthews powiedział, że w zeszłym roku sprzedaż była prosta. To była kwestia określenia potrzeb i sprzedaż rozwiązań. Teraz, jakkolwiek, mówi, że działy sprzedaży powinny przynieść wartość dla świata swoich klientów, dodając punktu widzenia, poparte analitycznej obsługi, rzetelnej informacji i odpowiednie treści.

Wreszcie, Matthews podkreślił znaczenie sprzedaży w dzisiejszych sprzedaży krajobrazu, mówiąc: "technologia obiecuje zmniejszyć nudę." Co to oznacza, że można spędzać mniej czasu na rutynowe zadania i spędzać więcej czasu w rzeczywistości sprzedaż dzięki technologii. Wdrożenie narzędzi sprzedaży dla organizacji rosnąć i rozwijać się w czasie rewolucji cyfrowej.

4. 50% B2B reklamodawcy mogą jeszcze być zakup ograniczony reklamy.

Stin-współzałożyciel i dyrektor generalny, Todd Krizelman, znajdujące się na Google Chrome ostatniej blokady reklam aktualizacji.

W swoim przemówieniu podkreślił, że z 28,892 reklamodawców, które w postaci cyfrowej kupiłem z "B2B Media" w 1 kwartale 2018 roku, około 50% z nich kupiłem z ogłoszenia, że Google Chrome teraz zaczyna się blokować.

Podkreślił również fakt, że większość B2B wydawcy nie martwić się, że chrom najnowsze aktualizacje zaszkodzi ich biznes, ale muszą, jak wielu z nich , w rzeczywistości, reklamy są ograniczone Гуглом.

Po prostu, jak ona idzie do sprzedaży, B2B reklamodawcy muszą również zwracać większą uwagę na kwestie adaptacji do rosnącego rynku i zwiększyć swoją uwagę na rodzajach reklamowe zasoby, które są dostępne dla nich.

Ogólny ton spotkania dyrektor generalny Connectiv 2018 polegał na tym, że B2B media-krajobraz zmienia się bardzo szybko. To staje się bardzo cyfrowego, bardzo szybko, dlatego tak ważne jest, że media-firmy muszą dostosować się jak najszybciej.