AAA Północno - Wordpress
Podręcznik Stin prowadzić punktacji do sprzedaży reklam i reklam technologii Pobierz Teraz

Tło

W american automobile association (AAA) jest federacją silnikowych klubach w całej Ameryce Północnej. To członek niekomercyjnego usługa organizacji składa się z 42 poszczególnych, regionalnych klubów. Obecnie AAA już ponad 58 mln członków w USA i Kanadzie.

AAA Północno-Wschodnia regionalna firma usługowa terenów w Rhode Island, Connecticut, Massachusetts, Nowy Jork i New Jersey. AAA północny-wschód służy do druku i publikacji cyfrowych, zatytułowany "twój AAA" dla członków sieci, z automotive news, pomysły na podróże i wiele innych.

Wyzwanie

John Lemarc, opieki zdrowotnej, reklamy, dyrektor ds. sprzedaży w firmie AAA Północny-Wschód, zobaczył, że jego drużyna spędza ogromną ilość czasu na naukę możliwości sprzedaży reklam, ale nie łamali tyle nowego biznesu, jak chcieli.

Ponadto, z powodu niektórych przypadkach reklamodawca wyłączności, staje się trudne dla Lemarc i AAA, aby znaleźć reklamodawców na nowe rynki i w nowe kategorie dla marki reklam w wydaniu AAA północno-wschodniej. Lemarc był w dążeniu do tego, aby bardziej skutecznie znaleźć nową działalność i poszerzyć sprzedaży reklam AAA na nowe rynki.

Rozwiązanie

Lemarc zobaczył Stin jak świetny sposób, aby AAA północny-wschód, aby znaleźć i realizować nowych firm w różnych kategoriach, w szczególności w branży opieki zdrowotnej. AAA północny-wschód można dodać wiele nowych reklamodawców w zakresie opieki zdrowotnej, za pomocą Stin do swoich badań.

Z Stin szukając sprawozdań i zaleceń, dane, cyfrowy i własne wnioski, AAA północny-wschód ma teraz możliwość, aby zobaczyć, gdzie i ile reklamodawcy wydają, a także jakie perspektywy w ich żądaną rynki, gotowy do zakupu powierzchni reklamowej w cyfrowej i druku.

Lemarc mówi, że Stin "jest środkiem nr 1 w MEDIACH i placów reklam. Używam Stin na codzień, i on bardzo pomógł mi w mojej misji, aby czerpać nowy biznes dla AAA północny-wschód."