Cebula - Wordpress
Podręcznik Stin prowadzić punktacji do sprzedaży reklam i reklam technologii Pobierz Teraz
Tło

Cebula jest powszechnie znany za tworzenie satyrycznej, treść komedii, że ma skłonność do wirusowe. Online obecność, która sięga 11 milionów unikalnych użytkowników każdego miesiąca, cebula ma wiele do zaoferowania potencjalnym reklamodawcom.

Wyzwanie

Zespół sprzedaży cebula wykorzystują inne bazy danych, sprzedaż reklam, ale znalazłem ich nie brakuje. "Te usługi mogą być niedokładne i nieaktualne" - mówi Grant Ossler, analityk biznesowy łuk. Ich zespół sprzedaży została sprowadzona do wyszukiwania ręcznie, obywa się im czas i pieniądze. Drużyna wiedziała, że zaginęli w przeważającej części stale rozszerzający się Wszechświat reklamy cyfrowej, ale nie mogli uzyskać dane niezbędne do stworzenia wystarczająco prowadzi. Nawet gdy zespół sprzedaży znaleźli obiecujące perspektywy, zaginęli, jeden ostatni, decydujący element danych: aktualne dane kontaktowe. Dział sprzedaży żarówek były poważne przeszkody do pokonania. Trzeba im dokładne rozwiązanie, które pozwala skutecznie monitorować w trybie online danych i pod warunkiem odpowiedniej marki i kontakt agencji.

Rozwiązanie

Z rozległej bazy danych w internecie Stin, a skuteczne wnioski i sieć kontaktów zespołu sprzedaży łuk był w stanie zautomatyzować proces лидогенерации i tworzeniu spójnej strategii sprzedaży. "Starannie badamy i analizujemy badania zebraliśmy z Stin, aby mieć pewność, zdajemy sobie sprawę, że jakiś konkretny marka koncentruje się na i, który reklamują s. wykorzystujemy te informacje, aby stosować się wyżej innych marek, tworząc najlepszy Obraz od analitycy" - podkreśla Ossler. Zespół żarówki już widoczne są pierwsze sukcesy w 1 kwartale 2015 roku. Oni spodziewają się zauważalny wzrost liczby powtórzeń prowadzi je podaje, a także nowe biznes-Stin, co może pomóc im ziemię. "Myślę, że największą rzeczą, którą inni mogli nauczyć się z tego, jak używamy Stin polega na tym, że istnieje tak wiele innych marek, które szukają unikalne i kreatywne rozwiązania cyfrowe" - mówi Ossler. "Można w pełni rozwinąć swój zasięg, po prostu bawić się w konkurencyjnej grupie.