AgWeb - Wordpress
Podręcznik Stin prowadzić punktacji do sprzedaży reklam i reklam technologii Pobierz Teraz
Tło

AgWeb jest cyfrowy oddziału gospodarstwie magazyn Media, która ma na celu przyciągnąć rolników z redaktorów, którym ufają i materiałów, które pragną. Strona internetowa obejmuje wszystko, od maszyn do pogody. To one-stop shop dla rolników i innych przedsiębiorstw rolnych, monitorowanie cen towarów i wyprzedzić ostatnich wydarzeniach.

Wyzwanie

Jak strona internetowa b2b naciskiem na rolnictwo, AgWeb kwestionowane kierowania przychodów ze sprzedaży reklam przez znane źródła ruchu. Łatwiej powiedzieć, niż zrobić. Dział sprzedaży AgWeb stracił cenny czas, próbując zrozumieć zachowanie zakupu swoich potencjalnych klientów, grzebać w teczkach danych i wyszukiwania konkurentów. Jak James Arnold, wiceprezes ds. sprzedaży i operacji w AgWeb.com wyjaśnia: "przed Stin, staraliśmy się zrobić wiele liczenie ręczne. Straciliśmy ogromną ilość kampanii, i ten proces zajmuje sporo czasu i zasobów.".

Rozwiązanie

Teraz Stin zwrócił się do AgWeb narzędzie sprzedaży. "Stin pomaga nam powierzchnię kampanii w naszej niszy," mówi Arnold. "to najlepszy sposób, aby śledzić konkurencyjnych stron internetowych, które znaleźliśmy." AgWeb używa porównania strona Stin statystyki, aby zrozumieć sprzedażą bezpośrednią inwentarza. "Możemy łatwo zobaczyć, kto jest zakup reklam displayowych w naszej przestrzeni" - wyjaśnia Arnold.

Dział sprzedaży w AgWeb również za pomocą Stin, aby lepiej obsługiwać swoich klientów i przygotować najlepsze pole do perspektywy i допродаж. Rekomendowane Stin i doskonałe narzędzia Krok, określają do kogo powinni perspektywą pierwszego i co mają do powiedzenia na ziemię biznes. "Używamy potężne narzędzie sprzedaży Stin, aby zobaczyć nasze aktualne bazy klientów i zobacz, gdzie są reklamy, to również pomaga nam znaleźć nowych klientów i nowe kieszenie pieniędzy na rynku. Jesteśmy tak szczęśliwi w dawnych czasach żmudnych badań."