New Yorker - Wordpress
Podręcznik Stin prowadzić punktacji do sprzedaży reklam i reklam technologii Pobierz Teraz
Tło

Wydany w 1925, New Yorker-to publikacja Conde nast. Od momentu uruchomienia, to stała się wiodącym źródłem kraju za ostry długo-forma dziennikarstwa (nie mówiąc już o pamiętnych filmów animowanych).

Wyzwanie

Przedstawiciele "the New Yorker" i ich sprzedawcy zostały spędzać niezliczone godziny skaczący między różnymi narzędziami sprzedaży. Używali jedno narzędzie do drukowania wnioski, innym rodzajem twórczej i cyfrowa analiza, i jeszcze innym dowiedzieć się o konkursie. Od tych źródeł nie jest przyjazny dla użytkownika, nie były one oferują kompleksowe cross-platformowe informacje o innych reklamodawcach i perspektywy. Zespół "the New Yorker" był zdeterminowany, aby znaleźć kreatywne strategie, aby zdobyć nowych klientów. Są one potrzebne zintegrowane narzędzia, aby pomóc im zoptymalizować swoje badania i w końcu pracować mądrzej.

Rozwiązanie

Marketingu Jennifer Swanciger i Holly Sabecky zwrócił się do Stin, aby pomóc drużynie sprzedaży New Yorker zwiększyć ich skuteczność. Zakładają Stin łatwo wykorzystać do różnych zadań, od poszukiwania nowego konta do tworzenia zapytań, ofert. "Kochamy korzyść mieć wszystkie niezbędne informacje, aby sprzedać marki w jednym miejscu!" Scanciger i Sabecky wyjaśnić. "Teren i analiza kategorii jest bardzo pomocny w tworzeniu oferty. Można również łatwo pociągnąć za opinię konto i zobaczyć drukowane i cyfrowe aktywność w każdej chwili i zobacz podobne reklamodawców. Następnie można użyć kontakty Stin, aby dotrzeć do kupującego-media".

Stin pomaga zespołowi sprzedaży w nowym prospekt Yorker dla nowych reklamodawców w różnych branżach takich produktów. "To jest tak proste, aby zobaczyć poprzez podróże i kategorii Rozrywka i zobacz, co inne publikacje i strony robią. My po prostu dostosowujemy nasze konkurencyjne grupy, aby spojrzeć poza granice naszych bezpośrednich konkurentów" - podzielił się Swanciger. "Mamy nadzieję, Stin, aby pomóc nam wykonywać naszą pracę, i kochamy to, że narzędzia i usługi Stin stale się rozwija jak w naszej branży się zmienia" - dodaje Sabecky.