LiveIntent - Wordpress
Podręcznik Stin prowadzić punktacji do sprzedaży reklam i reklam technologii Pobierz Teraz
Tło

LiveIntent łączy elektroniczny biuletyn kupujących reklamy i sprzedawców do reklamowania się w innych e-maili przez ich potężną platformę LiveTag. Użytkownicy widzą таргетированную reklam dostosowanych do ich zainteresowań, w tym czasie, kiedy oni są bardzo zajęci—cenne korzyści dla wszystkich stron. Nie tylko LiveIntent ścigać reklamodawców, są także dążą do wydawców w ramach swojego nowego biznesu wywiadu.

Wyzwanie

LiveIntent potrzebny jest kompleksowy cyfrowy zestaw danych, aby zrozumieć, gdzie obecnie potencjalni klienci reklamy i pomóc perspektywy zrozumieć, jak wyjątkowe oferty LiveIntent zmieścić się w ich strategii marketingowych.

Rozwiązanie

Stin ma wiele narzędzi, co pokazać naszym klientom, gdzie marek reklam w domenie cyfrowej, w tym elektroniczne biuletyny. "Chcieliśmy inwestować w Stin, bo to była jedyna firma, z pomocą narzędzi, które kompleksowo obejmują zarówno stronę i rozsyłanie reklam" - mówi Józef Dressler, wiceprezes narodowego sprzedaży. "Wiedzieliśmy również z doświadczenia, że ich usługi klient zrobił prawdziwe zmiany. Byliśmy partnerem przeciwko tylko dostawcy". Ściśle współpracuje z działem sprzedaży LiveIntent, osobisty menedżer Stin pomagał zbierać własne wnioski innowacyjnych sposobów. LiveIntent nadal korzystać z wielu narzędzi Stin na co dzień, w tym formularza concierge-usługi, biuletyn reklamowych raporty niestandardowe raporty i codzienne powiadomienia e-mail.

Wyniki

LiveIntent bezpośrednio kredyty Stin pomaga im ziemię dwóch dużych klientów w ciągu trzech pierwszych miesięcy swojego kontraktu. Pierwszą była firma dostarczająca usług finansowych: LiveIntent dowiedzieć się ta firma została uruchomiona ogłoszenia w 14 z 19 wydawnictw partnerskich, ale nie w każdym z nich biuletyny. Zdolność LiveIntents mogą silnie oddziaływać z klientem, zarobione im SN 100,000$. Drugi klient sprzedawcy ubrań, że nie w pełni wykorzystuje wszystkie LiveIntent miał do zaoferowania. "Z pomocą Stin, będziemy mogli zobaczyć wszystkie pozostałe typy wydawców, gdzie zostały uruchomione reklamy" - mówi Dressler. "W 4 kwartale, jesteśmy w stanie zwiększyć nasze dochody na 150%. Inni sprzedawcy mogą przejąć nasze doświadczenie. Zrobić proste gotowania używają dużych środków, jak Stin, możesz być o wiele bardziej strategicznie o swojej reklamowej partnerstwa.