Zoom MEDIA - Wordpress
Podręcznik Stin prowadzić punktacji do sprzedaży reklam i reklam technologii Pobierz Teraz
Tło

Zoom aktywny tryb życia marketing jest międzynarodową mediów i marketingu firmy wyniósł ponad 29 milionów aktywnych konsumentów stylu życia poprzez 4,450 + centra odnowy biologicznej w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Wielkiej Brytanii. Sieć zazębia się z wysokim kosztem władzy przez Nielsen-zmierzona telewizji cyfrowej, telefonów i własnych akcjach. Zoom tam cyfrowego, poza domem, telefony i TV podłączanie do aktywnego trybu życia. Niektórzy z partnerów kluby fitness zoom zawierają fitness-La, Ny klubów Sportowych, siłowni gold ' S i "Planet Fitness".

Wyzwanie

Zoom media konieczne jest kompleksowe rozwiązanie, aby pomóc im perspektywy dla nowej firmy, regionu lub terytorium i zorientować się w wydatkach na reklamę na platformę. Zakładają swoje obecne rozwiązania z MRI i Nielsen brakowało ogólnej danych, miary odbiorców i starannego podejścia. Zoom chciałbym poświęcić więcej uwagi, inteligentne rozmowy z klientami, nie wydając dodatkowy czas na człowieka, aby zbadać.

Oni nie mają oprogramowanie, które łatwo zarządzane prospekt informacyjny i zdefiniowane konkretne pitching możliwości, takich jak pora roku, w polu, typu platform umieszczonych na bezpośrednie i programy, najnowsze kreatywnych i zintegrowanych formatów reklam na cyfrowe właściwości.

Rozwiązanie

Zoom media szukał wszystko-w-jednym rozwiązanie z prostym w obsłudze panel sterowania. Z-badawczych terenie do przygotowania modeli cyfrowych z wykorzystaniem danych w czasie rzeczywistym, Zoom został mieć dobrze poinformowanych, mądrych rozmów z klientami. Za pomocą konta recenzję i słuch absolutny, zwiększyć szybko wyciągnął dane kampanii, twórczej wymiany wiadomości, podstawowe perspektywy kanałów umieszczone i druk i online odbyć stosunek. Te precyzyjne wnioski pozwoliły na wzrost sprzedaży powtórzeń, aby wykazać perspektywa wiedzy i zwiększania sprzedaży.

Łatwy w użyciu był główny punkt sprzedaży. Stin uprawnione do sprzedaży i zespołów badawczych, aby szybko wyświetlić skomplikowanych raportów z obszernej informacji wywiadowczej, łatwo organizowane w celach promocyjnych kategorii promocyjnych aktywności, nowych linii produkcyjnych, optymalizacja, formaty reklam, bieganie i szczyt wydając miesiące.

Stin stał się nieocenione narzędzie wyszukiwania do sprzedaży, a także skutecznym narzędziem służb specjalnych do tworzenia пленительного żywic.