Otworzyć Kanały - Wordpress
Podręcznik Stin prowadzić punktacji do sprzedaży reklam i reklam technologii Pobierz Teraz

Blog Stin

Snapchat Discover Channels

Wykryć Kanały

Nowe formy reklamy nadal pojawiać się na to, co wydaje się codziennie. Na nasze telefony, na naszej TV i .

W ostatnich miesiącach, jeden z największych trendów w reklamie było przyjęcie nowych i unikalnych Snapchat zasobów reklamowych. Z uwzględnieniem lokalizacji filtry do interaktywnego wideo, a na telefonie reklama oferuje marki z praktyką wcześniej nie dostępne.

Zazwyczaj reklamodawcy patrzą na celu młodzieży do początku 20 demograficznej. Jednak najnowsze dane statystyczne świadczą o tym, że, być może, jeszcze znaczne pole do popisu dla Snapchat reklamy wzrośnie o około połowę wszystkich nowych użytkowników Snapchat 25 lat lub starsze, znacznie szerszego grona użytkowników.

Od listopada 2017 roku, do końca stycznia 2018 roku, Stin obserwował 397 marek noclegów reklamy wideo na 52 Snapchat kanałów biznesowych. W średnio marki umieszczone reklamy na między czterema i pięcioma otwierać kanały.

W tym okresie trzy miesiące, iHeart radio było najbardziej popularne wśród reklamodawców, ponieważ 61 marek umieszczają reklamy na ich kanale. Zdecydowaliśmy się spojrzeć na pozostałe dziesięć kanałów liczby marek noclegi ogłoszenia, aby zobaczyć, czy tam były jakieś wyraźne trendy.

 

Na szczycie wykryć kanały, wg liczby marek, które umieściliśmy ogłoszenie z nimi od listopada 2017 roku do stycznia 2018 roku.

Stin przeprowadził badanie, obejmujące okres od listopada do stycznia 2017 2018,

 

W pierwszej dziesiątce otwierać kanały na Snapchat od listopada 2017 roku do stycznia 2018 roku w następujący sposób:

1. IHeart radio

2. Codzienna Poczta

3. Brat

4. Food Network

5. NFL

6. Базфид

7. W ESPN

8. RDA

9. Gryf

10. Pyszne