Przekazuje Trend Archiwum - Wordpress
Podręcznik Stin prowadzić punktacji do sprzedaży reklam i reklam technologii Pobierz Teraz

Podręcznik Stin prowadzić punktacji do sprzedaży reklam i reklam technologii

Zrozumieć, jak prowadzić punktacji, i jak można zmusić go do pracy na ciebie! Podręcznik Stin utrzymać wynik na sprzedaży reklam i reklamowych, technologii, pokaże ci, jak ustalić priorytety swoich potencjalnych klientów, więc można skupić swoje wysiłki na tych rachunkach, najprawdopodobniej, aby teraz obok!

Czytaj

Wywiad sprzedaży Stin: podręcznik dla technologii reklamowych

Wywiad jest integralną częścią każdej udanej reklamy firmy. A do tego potrzebna jest prawidłowe przygotowanie i narzędzia.

Czytaj

zdjęcie Stin na

Z ponad 158 milionów codziennych aktywnych użytkowników Snapchat jest jednym z najbardziej popularnych sposobów, aby dotrzeć do młodych odbiorców. Niedawno, Stin przeprowadził badanie, aby sprawdzić, które marki dodane Snapchat dla ich медиамиксе.

Czytaj

Programowego-reklamy: co trzeba wiedzieć?

Zrozumieć, jak programowego-reklama działa i jak można zmusić go do pracy na ciebie! Programowego-reklamy Stin: co trzeba wiedzieć Biała książka pokaże ci, jak programowego-reklamy została opracowana przez wiele lat i, jak można go używać, aby zmaksymalizować zwrot na wszystkie zasobów reklamowych.

Czytaj

5 pytań, aby zapytać, zanim wybrać ogłoszenie narzędzie sprzedaży wywiadu

Dla każdego specjalisty ds. sprzedaży MEDIÓW, narzędzie sprzedaży reklam inteligencja-to najważniejszy zasób.

Czytaj

Ultimate guide do wzrostu dla agencji

Wzrost jest integralną częścią każdego udanego agencji. Niestety, rośnie twoja agencja może być trochę czasochłonne, bez przygotowania i narzędzi.

Czytaj

Że reklamodawcy wydają najwięcej w cyfrowym w 4 kwartale?

Zobaczymy, jakie marki są duże 4 kwartale транжиры. Kupują u ciebie? Szczyt spędzić raport Stin pokaże ci, jakie kategorie konsumentów spędzić w 4 kwartale.

Czytaj

Jak Pionowe Wideo Zmienia Telefonów Promocyjnych Krajobraz

Pionowe filmów-reklam jest na wzrost, jak reklamodawcy nadal szukać skutecznych metod dla osiągnięcia swoich odbiorców.

Czytaj

5 prostych sposobów, aby zbudować biznes dla twojej agencji

Jak nowy biznes profesjonalnie, budowanie relacji i zdobywanie zaufania potencjalnych klientów ma kluczowe znaczenie dla zamknięcia transakcji. Aby pomóc wam, zebraliśmy nasze najlepsze relacje-budowanie strategii i taktyki w krótki przegląd.

Czytaj

Konsument Reklamy – Maksymalne Wykorzystanie

Konsumenci reklamy przesuwa się, jak rynek cyfrowy rozwija się, tak samo robią strategie promocyjne. Jak w formie drukowanej, jak i cyfrowej, reklamodawcy szukają kanały, przez które, aby osiągnąć wybór odbiorców ze skutecznym marketingiem.

Czytaj