Archiwum Wiadomości - Wordpress
Podręcznik Stin prowadzić punktacji do sprzedaży reklam i reklam technologii Pobierz Teraz

Dyrektor generalny Stin akcji Todd Krizelman, jak rosną o 30% w ujęciu rocznym

Dyrektor generalny Stin Todd Krizelman zarejestrowany wzrost wszędzie podcast, aby omówić wszystkie rzeczy Stin. Podczas wywiadu, wyjaśnia Todd, jak dorastał na początku działalności, przechodząc po małych firmach.

Czytaj
4 Takeaways from Connectiv CEO Summit 2018

Jak 3 wydawcy wielokrotnie wykorzystać istniejące zasoby dla nowych sukcesów

W grudniu kolumny dla Folio: Nick Giallourakis opisał różne sposoby firm medialnych można zmodyfikować zawartość do tworzenia nowych cennych aktywów. Poniżej przedstawiono trzy przykłady sposobów wydawców, które tworzą nowy biznes w prostych i skutecznych sposobów, poprzez przełożenie treści drukowanych i cyfrowych technologii.

Czytaj

Niesamowite statystyki za obniżenie reklamy drukowanej w tym roku

Z 87 000 reklamodawców, którzy przestali umieszczać reklamy prasowe w tym roku, tylko 8% nie działa, a cyfrowy. Więc co się stało z resztą 92%? Samir magazyn "Pan" Хусни ma sposób, aby dostać się do korzenia rzeczy; jest to jeden z powodów, dlaczego jesteśmy wielkimi fanami bloga Хусни tutaj w Freeport press.

Czytaj

27 Firm Kochamy

Muza—chcesz karierę lubisz z firmą, chcesz jeszcze więcej? Nie możemy winić. Na szczęście, mamy tylko listę, aby zacząć grę. Niesamowite kulturami i biura w niesamowitych korzyści, i wiele możliwości rozwoju kariery, nie brakuje rzeczy, aby ocenić o 27 firmach zebraliśmy tutaj. Potrzebne są dowody? Sprawdzić je dla siebie. Lubimy mówić, "My wam mówili".

Czytaj

Drukowanie 2018 reklamy jest w zaniku, ale reklamodawcy nie przechodzą na cyfrowe

Magazyn Panie — "pytasz, Co się stało z 20,400 druku reklamodawców, którzy przestali kupować druku?" Todd Krizelman, dyrektor generalny, Stin, pisze, wyniki, z pewnością, jest niesamowite!

Czytaj

Dyrektor generalny youtube: 'bardzo ważne, że jesteśmy na właściwej stronie historii"

Wikipedia — dyrektor generalny na YouTube Susan Войчицки mówi, że to "krytyczna", że firma znajduje się na właściwej stronie historii", ponieważ w nim rozpatrywane są spory na temat zapalnych i ekstremistycznych rolek na swoim boisku.

Czytaj

'Oni starali się wybaczyć i wrócić': reklamodawców spadają z powrotem w miłości z YouTube

Biznes był wtyczką — z Facebook grozi ciepła zakończyła się skandalem Cambridge Analityka w ciągu ostatnich kilku miesięcy, Youtube, głównie pod radarem. Ale nie należy mylić, że z nagłówków być nie aktywny.

Czytaj

Snapchat do testów 6-drugi błąd filmów podczas pokazu

Marketingowy Ziemi — nowa reklama będzie exclusive na Snapchat to pokazuje zawartość platformy klasy premium TV-jak oni produkują rozrywkowych studiów i sieci telewizyjnych.

Czytaj

Co LittleThings zrobiłby inaczej, gdyby miał drugą szansę

VideoInk — po tym, jak Facebook zmienił swój algorytm na początku roku, nikt nie wpłynął tak bardzo, jak cyfrowy LittleThings wydawcy. Firma zainwestowała znaczne środki w produkcję treści dla platformy przy założeniu, że powrót będzie po prostu jak duży.

Czytaj

Eksperymenty Highsnobiety z multimediów w formacie pionowym historii

Digiday — Highsnobiety walcowane podłogą wyłożoną kafelkami pionowe film, który wygląda i działa jak format historii spopularyzował Snapchat i Instagram. Stronka Highsnobiety ma obecnie pionowy opowieść o brytyjskim zespole muzycznym dom faraonów, limitowana edycja new balance 990 trampki i spojrzeć na nowe kreatywne kampanii nowej ery Шляпнику.

Czytaj