Blog Stin | Stin
Podręcznik Stin prowadzić punktacji do sprzedaży reklam i reklam technologii Pobierz Teraz

Reklama Fuzji I Przejęć: Maj 2018

W naszym ostatnim comiesięcznym raporcie, zobaczyliśmy jeszcze 34 mld dolarów w prywatne fuzji i przejęć, w wyniku czego łączna ilość w tym roku około 160 miliardów dolarów w ponad 380 transakcji.

Czytaj

4 wyniki szczytu dyrektor generalny Connectiv 2018

Na szczycie dyrektor generalny Connectiv jest roczny wykonawczego rekolekcje, które zrzesza liderów w B2B przestrzeni medialnej.

Czytaj

5 Korzyści sprzedaży reklam wywiadu

W bieżących rynkowych sprzedaży reklam i powtórzeń powinny robić więcej, niż kiedykolwiek wcześniej. Są one, jak się oczekuje, będzie bardziej ekscytujące, imponujący, indywidualnych zabaw z ich perspektywy. Co wymaga intensywnego badania i informacji, ale powtórzeń mniej czasu, niż kiedykolwiek, aby wydać na naukę tej informacji i żywic.

Czytaj

Reklama fuzji i przejęć: kwiecień 2018

Do tej pory w 2018 roku, Stin śledzi ponad 380 fuzji i przejęć w sumie ponad 160 miliardów dolarów. W tej chwili, w marcu był wybitny miesiąc w roku, z 82 fuzji i przejęć na otwartej łączną kwotę ponad 61 mld dolarów.

Czytaj

7 wskazówek na temat pisania skutecznych sprzedaży e-mail fabuły

Według HubSpot statystyki z 2017 r., 86% specjalistów wolą korzystać z poczty e-mail do komunikacji dla celów biznesowych. Z tym przychodzi i dobre i złe wieści dla menedżerów sprzedaży. Złe wieści?

Czytaj

4 sposoby, aby zdobyć swój prowadzi

To scoringis sposób dla przedstawicieli handlowych, aby zmaksymalizować swój czas i badania. Dzieje się to na samym początku procesu sprzedaży, ale do tej pory jest jednym z największych czynników, czołowych zespołów sprzedaży, aby spotkać się i przekroczyć kwoty.

Czytaj

3 wynos z oprogramowania IO kwiecień 2018

AdExchanger oprogramowania we/wy jest największym zgromadzeniem w świecie marketingu na podstawie danych ekosystemów. To pół-coroczna impreza tym razem odbyła się w San Francisco w kwietniu 10-go i 11-go, jak prawie 3000 specjalistów i ekspertów dzielili się historiami i wnioski o ich doświadczeniu oprogramowanie media i reklama, jako kupujący i sprzedający-strony równania.

Czytaj

5 nieporozumień na temat firmy Google blokowanie reklam, które wpływają na wydawców

Wydawcy mogą jeszcze wiele do nauczenia się o blokowaniu Google Chrome bez reklam. Mniej więcej w połowie drogi do 2017 roku, Google po raz pierwszy wyrazili zamiar wdrożyć nowe ogłoszenie blokowanie standardów na Chrom.

Czytaj

Google reklama: co dokładnie blokuje chrom?

Mniej więcej w połowie drogi do 2017 roku, Google zrobił reklamę, co dalej 2018, niezwykle popularnej przeglądarki internetowej, Chrom, chciał zaszczepić bardziej rygorystyczne normy blokowania reklam. To oświadczenie wywołało spekulacje, jak wydawcy i reklamodawcy pozostały niezwykle dokładnie, jakie rodzaje reklamy będą zamykać się na Chrom, i jak Google będzie obsługiwać przestępców.

Czytaj