Nasi klienci mówią same za siebie - na WordPress
Podręcznik Stin prowadzić punktacji do sprzedaży reklam i reklam technologii Pobierz Teraz
AAA Northeast

Używam Stin od wielu lat. Jest to najbardziej przydatne zasoby w branży mediów. Aby odnieść sukces w dzisiejszym wysoce konkurencyjnym środowisku, Stin jest obowiązkowe. Nie mogłem sobie wyobrazić, nie mając tej niesamowitej narzędzie w moim arsenale.

Media Brokers International

Zalety Stin znacznie przekraczają inwestycji. Tę usługę zapłacił za siebie wiele razy! Nasz zespół stale wykorzystuje wszystko, co ma do zaoferowania. Jeszcze raz dziękuję za świetny produkt.

LiveIntent

Wiem, że mój menedżer konta zainwestowali w nasz sukces. Widzę to jako swojej pracy i ilość czasu i energii, to inwestuje się w stronę, upewniając się, że wiem wszystko o Stin.

MediaMax

Bez Stin ja bym nie wydajny naszej firmy, dział sprzedaży, w ciągu ostatnich 3 lat. Używam 7 dni Stin tygodniu. Czasami będę za kierownicą i zobaczyć plakaty. Wtedy pop w mojej aplikacji Stin na moim telefonie, aby zobaczyć, co robią w internecie, drukowania lub TV. Z wielką reklamowej zdjęciu w moich rękach, nie mogę znaleźć nowych biznesowych i zamkniętych transakcji!

Bloomberg Media Group

Cyfrowe oferty Stin-to niesamowity atut i zapewnia ogromne korzyści dla każdej organizacji, która pragnie, aby zrobić wrażenie średnie.

NAIL Marketing 360

"Będąc długoletnim fanem i użytkownikiem Stin na MEDIA ze strony biznesu, byłem podekscytowany, aby odkryć, że pan uruchomił inną grę-zmieniarka, tym razem dla agencji. To narzędzie zamienił mój proces wyszukiwania. Identyfikacja i rozwiązywanie potencjalnych klientów teraz zajmuje niewielki okres czasu, co pozwala na większe możliwości dla mnie, aby zakwalifikować się i na rynku naszych usług. Mając dostęp do kosztów i dane kontaktowe do kategorii i poziomie marki w jednym zasobie była nieocenionym wkładem w naszej agencji".

National Geographic

Rozbiłem nowy biznes w przeszłości z powodu Stin i jestem podekscytowany, aby zrobić to ponownie w niedalekiej przyszłości

OK! Weekly

Stin łatwo dostępne, niezawodny i intuicyjny. On jest pełen przydatnych informacji. Raporty pozwalają mi wykonywać moją pracę szybciej, mądrzej i lepiej.

Parents

Jestem wielkim fanem Stin. Mając informacje na konkurentów w moich rękach oszczędza mi mnóstwo czasu. Mogę się dowiedzieć, kiedy dany reklamodawca działa znacznie szybciej, niż uruchamianie raportu od swojego konkurenta. Podoba mi się, jak to reguluje tylko książki, które chciałbym zobaczyć i możliwość zmiany czasu w sekundach.

TripleLift

Stin pozwala mi zobaczyć, jakie marki są nośnikami reklam, a jeśli używają technologii programowania na umieszczanie takich reklam. Za pomocą tej informacji, ja wiem, gdzie mam się skupić swoje wysiłki na sprzedaż.